ALTINORDUFUTBOL MESLEK OKULU ALTINORDUFUTBOL EĞİTİM KURUMU ALTINORDUFUTBOL OKULLARI ELİT MİNİKLER ALTINORDUFUTBOL OKULLARI

  • Seyit Mehmet ÖZKAN
    Altınordu FK Başkanı
    FUTBOLU KARAKTER OYNAR

  • Zafer BİLGETAY
    Teknik Koordinatör
    U12 İZMİR CUP

  • Barış ORHUNBİLGE
    Yönetim Kurulu Üyesi
    KENTLER VE STATLAR

  • Gökhan GÖKTÜRK
    Etkinlik Yönetmeni
    AVRUPA MAÇLARI

  • Kenan AKSEKİ
    Araştırmacı
    41 YIL ÖNCEKİ DERBİ

  • Talat Emre KOÇAK
    Avukat
    SÖZDE PROFESYONELLİK

  • Murat DEMİR
    Yaşam Eğitmeni
    FUTBOLCU OLMADAN ÖNCE

  • Özgür ÖZGÜRENGİN
    Marka Geliştirme Yöneticisi
    ARMA HER ŞEYDİR

  • Atilla KÖPRÜLÜOĞLU
    Gazeteci
    ÇELİK VE SU

  • Serhat PEKMEZCİ
    Şef Scout
    DÜŞLER SAHNESİ

  • Hasan YILDIZ
    Gönüllü Diyetisyen
    BESLENMENİN ÖNEMİ
  • ...
Seyit Mehmet ÖZKAN / Altınordu FK Başkanı

Bu Hafta Gecen Hafta
A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - Y.MALATYASPOR
    1 0
    26 Eylül, Pazartesi İzmir Atatürk Stadı 19:00 TFF 1. Lig
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • K.A.SELÇUKSPOR - ALTINORDU
    1 0
    21 Eylül, Çarşamba BŞB Atatürk 15:00 Ziraat Türkiye Kupası
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • SİVASSPOR - ALTINORDU
    2 Ekim, Pazar Yeni 4 Eylül 16:00 TFF 1.Lig
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Altınordu B - Levski Sofya
    5 0
    28 Eylül, Çarşamba Atatürk Stadı 18:00 UEFA Youth League
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U19 - Y.Malatya U21
    0 1
    25 Eylül, Pazar AFMO G.Tekin Onay 13:00 U21 TFF 1. Ligi
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Sivasspor U21 - Altınordu B
    2 Ekim, Pazar 4 Eylül 14:30 U21 1.Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Nazilli Bld U19 - Altınordu U17
    0 3
    25 Eylül, Pazar Nazilli Pınarbaşı Sahası 14:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Azerbaycan U17 - Altınordu U17
    0 3
    21 Eylül, Çarşamba AFMO - G.Tekin Onay 17:00 Hazırlık Maçı
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U17 - Menemen Bld U19
    2 Ekim, Pazar AFMO - G.Tekin Onay 13:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U16 - Azerbaycan U17
    0 2
    28 Eylül, Çarşamba S.Efes Tesisleri 11:00 Hazırlık Maçı
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U16 - Nazilli Bld. U17
    3 2
    25 Eylül, Pazar Selçuk-Efes Tesisleri 15:00 U17 Gelişim Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U15 - Nazilli Bld. U16
    1 0
    25 Eylül, Pazar Selçuk-Efes Tesisleri 13:00 U16 Gelişim Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Nazilli Bld. U15 - Altınordu U14
    0 0
    24 Eylül, Cumartesi Serkan Balcı Sahası 15:00 U15 Gelişim Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U14 - Menemen Bld U15
    1 Ekim, Cumartesi S.Efes Tesisleri 14:00 U15 Gelişim Ligi
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Nazili Bld U14 - Altınordu U13
    0 0
    24 Eylül, Cumartesi Serkan Balcı Sahası 13:00 U14 Gelişim Ligi
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Pınargücü U14 - Altınordu U13
    1 3
    21 Eylül, Çarşamba 5. Sanayi Sahası 16:00 Hazırlık Maçı
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U13 - Menemen Bld U14
    1 Ekim, Cumartesi S.Efes Tesisleri 12:00 U14 Gelişim Ligi
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Lüleburgaz A. - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 09:00 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Çerkezköy - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 09:40 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Edirne G.A. - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 11:00 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Edirne G.A. - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 11:40 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Edirne GS - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 12:20 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Trakya Karması - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 13:00 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Trakya Karması - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 14:20 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Arda Kırcaali - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 15:00 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Tekirdağ U12 - Altınordu U11
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 16:00 Altınordu Trakya Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • İzmirgücü - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 17:30 Trakya Cup finali
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Arda Kırcaali - Altınordu
    24 Eylül, Cumartesi Çorlu Stadı 17:30 Trakya Cup finali
     



      2 1 - 1 5 2   10 6 2 2 14 5
    * 12 ve daha küçük yaş gruplarında, resmi maç dışındaki karşılaşma skorlarını yayınlamıyoruz.

    ALTINORDU
    Turnuvalar