• Seyit Mehmet ÖZKAN
    Altınordu FK Başkanı
    NİĞDE U12 CUP

  • Barış ORHUNBİLGE
    CEO
    KULÜP FELSEFESİNİN ÖNEMİ

  • Tan KARAKOÇ
    Yönetim Kurulu Üyesi
    RİSK/KAZANÇ DOĞRU ORANTISI

  • Hüseyin EROĞLU
    Altınordu FK Teknik Direktörü
    NEDEN FARKLIYIZ ?

  • Kenan AKSEKİ
    Araştırmacı
    41 YIL ÖNCEKİ DERBİ

  • Özgür ÖZGÜRENGİN
    Marka Geliştirme Yönetmeni
    YERELDEN GLOBALE
  • ...
Seyit Mehmet ÖZKAN / Altınordu FK Başkanı

Bu Hafta Gecen Hafta
A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • GÖZTEPE - ALTINORDU
    17 Kasım, Pazar Adnan Süvari Tesisleri 15:00 Özel Maç
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • BALIKESİRSPOR - ALTINORDU
    0 0
    10 Kasım, Pazar Balıkesir Atatürk Stadı 19:00 Spor Toto 1.Lig
     
    NİĞDE ANADOLU FK Bu hafta maçı var.
  • Bodrumspor - Niğde Anadolu FK
    3 0
    9 Kasım, Cumartesi Bodrum İlçe Stadı 13:30 TFF 2. Lig Kırmızı
     
    NİĞDE ANADOLU FK Bu hafta maçı var.
  • Niğde Anadolu FK - Kahramanmaraş
    17 Kasım, Pazar Niğde 5 Şubat 13:30 TFF 2.Lig
     
    U18/19 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U18/19 - Kayserispor
    4 1
    9 Kasım, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 14:30 Elit U19 Ligi
     
    U18/19 Bu hafta maçı var.
  • Bursaspor - Altınordu
    16 Kasım, Cumartesi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri 13:00 Özel Maç
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Kayserispor
    3 2
    9 Kasım, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 12:00 Elit U17 Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Bursaspor - Altınordu
    16 Kasım, Cumartesi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri 11:00 Özel Maç
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Denizlispor
    17 Kasım, Pazar Metin Oktay Yerleşkesi 12:00 Elit U15 Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Zenit Petersburg - Altınordu
    2 3
    12 Kasım, Salı Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Aspire Academy - Altınordu
    5 6
    11 Kasım, Pazartesi Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Zenit Petersburg - Altınordu
    0 2
    12 Kasım, Salı Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Aspire Academy - Altınordu
    6 5
    11 Kasım, Pazartesi Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    17 Kasım, Pazar Adakule Oteli Tesisleri 15:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Göztepe
    16 Kasım, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 11:00 Özel Maç
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Fenerbahçe
    16 Kasım, Cumartesi Adakule Oteli Tesisleri 10:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Zenit Petersburg - Altınordu
    2 0
    12 Kasım, Salı Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Aspire Academy - Altınordu
    2 5
    11 Kasım, Pazartesi Aspire Academy Sahası 17:00 Tri Series Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Adana Demirspor - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 18:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Ankara TRT - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 08:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Konya Beyşehirspor - Altınordu
    8 Kasım, Cuma Büyük Ankara Oteli 14:40 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Elmadağ Bld. - Altınordu
    8 Kasım, Cuma Büyük Ankara Oteli 17:20 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    17 Kasım, Pazar Adakule Oteli Tesisleri 15:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Fenerbahçe
    16 Kasım, Cumartesi Adakule Oteli Tesisleri 10:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • İzmirgücü - Altınordu
    1 2
    10 Kasım, Pazar Atatürk 1 Nolu Yan Saha 14:30 ASKF U12 Ligi
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Bursa Fethiye İY - Altınordu
    10 Kasım, Pazar Büyük Ankara Oteli 10:20 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Konyaspor - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 11:50 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Ankara Gazi - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 15:10 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Gençlerbirliği - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 16:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Konya Yeşil/Beyaz - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 17:50 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Eryamanspor - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 09:10 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Osmanlıspor - Altınordu
    8 Kasım, Cuma Büyük Ankara Oteli 18:00 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    17 Kasım, Pazar Adakule Oteli Tesisleri 15:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Fenerbahçe
    16 Kasım, Cumartesi Adakule Oteli Tesisleri 10:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Göztepe
    16 Kasım, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 10:00 Özel Maç
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U11 - Murat Germen U12
    10 Kasım, Pazar Metin Oktay Yerleşkesi 11:30 Özel Maç
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Kasırgaspor - Altınordu
    10 Kasım, Pazar Büyük Ankara Oteli 09:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Bursa Fethiye İY - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 09:50 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Ankara Kartalları - Altınordu
    9 Kasım, Cumartesi Büyük Ankara Oteli 08:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Ankaragücü - Altınordu
    8 Kasım, Cuma Büyük Ankara Oteli 18:00 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Konya Beyşehirspor - Altınordu
    8 Kasım, Cuma Büyük Ankara Oteli 15:20 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U10 - Gümüşordu U11
    17 Kasım, Pazar Sait Altınordu Tesisleri 08:45 Kendi Aramızda
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    17 Kasım, Pazar Adakule Oteli Tesisleri 15:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Fenerbahçe
    16 Kasım, Cumartesi Adakule Oteli Tesisleri 10:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U10 - Gümüşordu U11
    10 Kasım, Pazar Sait Altınordu Tesisleri 18:30 Kendi Aramızda
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • 68 Aksaray Bld-Altınordu
    10 Kasım, Pazar Büyük Ankara Oteli 08:30 Ankara Cumhuriyet Kupası
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    17 Kasım, Pazar Adakule Oteli Tesisleri 15:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Fenerbahçe
    16 Kasım, Cumartesi Adakule Oteli Tesisleri 10:00 10 Kasım Atatürk Kupası
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Manisa Şehitler
    14 Kasım, Perşembe Sait Altınordu Tesisleri 19:15 Kendi Aramızda
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U9- Gümüşordu U10
    13 Kasım, Çarşamba Sait Altınordu Tesisleri 19:00 Kendi Aramızda
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U9 - ABFO U10
    10 Kasım, Pazar Sait Altınordu Tesisleri 08:45 Kendi Aramızda
     
    U8 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - ABFO
    6 Kasım, Çarşamba Sait Altınordu Tesisleri 19:00 Kendi Aramızda
     



      6 4 0 2 21 17   8 5 1 2 26 19
    * 12 ve daha küçük yaş gruplarında, resmi maç dışındaki karşılaşma skorlarını yayınlamıyoruz.

    ALTINORDU
    Turnuvalar