OYUNCU İZLEME
Serhat PEKMEZCİ
Şef Scout
4 Nisan 1977 İzmit doğumlu. İzmirspor, Denizlispor, Y.Salihlispor, Bergama, Akhisar Bld ve Fethiyespor’da oynadı. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Antrenörlük Bölümü’nü bitirip Marmara BESYO’da yüksek lisans yaptı. İzmirspor, Altay, Manisaspor, Malatyaspor, Orduspor, Konyaspor ve Karşıyaka’da maç analiz uzmanlığı ve yardımcı antrenörlük görevlerinde bulundu. Evli, bir kız çocuk babası. Kasım 2012'dan bu yana birlikteyiz.
Müfit Alp ÖZAR
Amatör Genç Oyuncu İzleme Antr.
22 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Daha önce Göztepe ve Karşıyaka’da oyuncu izleme birimlerinde görev yaptı. Ajansspor başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı. İyi derecede İngilizce biliyor. Şubat 2013'den bu yana birlikteyiz.
Orhan YÜKSEL
Çamdibi Bölge Sorumlusu
12 Mart 1939 Adana doğumlu. Çeşitli takımlarda forma giydikten sonra Adana DS, Adana, Bandırma, Milas ve Altınordu’da teknik direktör olarak görev yaptı. Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak amacıyla futbolcu izleme görevine başladı. Çanakkalespor, Fenerbahçe, Gaziantep ve Bucaspor için oyuncu izledi.
Ramazan ALTINDİŞ
Bornova Bölge Sorumlusu
Güncelleniyor...
Ceyhun KURTLAR
Güney Marmara Sorumlusu
15 Nisan 1982 Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Sakarya Üniversitesinde yüksek lisan yaptı. UEFA B Lisansına sahip. İnegölspor takımında profesyonel futbol oynadı. Genç Milli Takımlara seçilme başarısı gösterdi. Evli ve bir çocuk babası.
Özgür ARSLAN
İstanbul Bölge Sorumlusu
16 Şubat 1980 Sivas doğumlu. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) mezunu. Alt yapı eğitimini İzmirspor’da aldı. Fethiyespor ve Simav Eynalspor takımlarında profesyonel futbol oynadı. UEFA B Lisansına sahip. Evli.
Biray SADIK
Trakya Bölge Sorumlusu
22 Mayıs 1977 Bulgaristan doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Silistre ve Çorluspor takımlarında oynadı. TFF C Lisansına sahip. Bekar.Haziran 2016'dan bu yana birlikteyiz.
Can KAR
İstanbul Anadolu Yakası Sorumlusu
7 mayıs 1991 Bursa doğumlu. Bursaspor, Makospor ve Oyak Renault'da futbol oynadı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Halen hareket ve antrenman bilimi üzerine yüksek lisansına devam ediyor. TFF C lisans sahibi, bekar.
Yasin ÖZÇELİK
Avrupa Kıta Sorumlusu
26 Ağustos 1987 Almanya doğumlu. Alman Futbol Federasyonu'na scoutluk ve eğitmenlik yaptı. 10 yıl boyunca U17 İkinci Ligi'nde takım çalıştırdı. VFL Bochum ve Borussia Dortmund'ta scoutluk görevinde bulundu. UEFA B lisansına sahip ve spor ekonomisi alanında diploması var. Almanca ve İngilizce biliyor.
Murat KORKMAZ
Güney Almanya Sorumlusu
1984 Almanya doğumlu. 7 yıl Vfb Friedrichshafen kulübünde farklı görevlerde bulundu. 2016'da yine bu kulüpte 2. başkanlığa kadar yükseldi. Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor. Evli ve 1 kız çocuğu babası.
Vedat TUNA
İngiltere Sorumlusu
Güncelleniyor...