İDARİ BÖLÜM YÖNETİCİLERİ
Gökhan GÖKTÜRK
Etkinlikler Yöneticisi
8 Ekim 1986'da İzmir'de doğdu. Köln Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Futbol sektöründe ilk kez Fortuna Düsseldorf'ta çalıştı. Bucaspor FA'da Dış İlişkiler Sorumlusu, Altay Kulübü'nde genel menajer olarak görev yaptı. Altınordu Ailesi'ne Ağustos 2013'te katılmdı. Almanca ve İngilizce biliyor.
Fadime ESKİKÖY POLAT
AFEK İcra Kurulu Üyesi, Muh. ve Mali İşler Müdürü
1980 Kütahya doğumlu. 9 Eylül Ünv. Muhasebe ve Anadolu Ünv. İşletme Bölümü mezunu. 1997-2010 yılları arasında Metaş'ta görev yaptı. 2010'da Bucaspor'a geçti. Altınordu'nun şirketleşmesiyle beraber buradaki görevine başladı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına sahip olup, evli ve bir çocuk annesidir.
Uğur ATİK
Bilgi İşlem Yöneticisi
1 Ağustos 1985 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’nde bir süre eğitim aldı. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde işletme okudu. Microsoft MCSE uzmanı. Evli.
Ali ERGÖÇMEZ
Medya İlişkileri Yöneticisi
1971’de İzmir’de doğdu. Altınordu’da 6 yıl basketbol oynadı. Ege Ünv. İletişim Fak. Gazetecilik Bölümü’nden 1993’te mezun oldu. 1990’dan itibaren Fotospor, Milliyet, Kanal 1 TV, Star TV ile Star Gazetesi’nde spor muhabirliği görevinde bulundu. 12 yıl boyunca LİG TV'nin Ege Bölge Sorumluluğu’nu üstlendi. Evli ve bir kız çocuğu babası. 2003’te kurucu ortağı olduğu Medyaspor Spor İletişimi Ajansı’nda genel müdür.
Funda HIZLI ATİK
Sporcu Özlük İşleri Yöneticisi
4 Mart 1985 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 11 yıllık muhasebe deneyiminin ardından ailemize katıldı. Evli.
Özgür ÖZGÜRENGİN
Marka Geliştirme Yöneticisi
1971'de İzmir'de doğdu. Ege Ünv. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden 1993'te mezun oldu. Milliyet ve Hürriyet Gazetesi'nde 14 yıl spor muhabiri olarak görev yaptı. 2003'ten bu yana Medyaspor şirketinin yönetici ortaklığını yapıyor. Evli ve 1 kız çocuk babası.
Cengiz KINIK
Kalite Yönetim Temsilcisi
1984 yılında Bornova’da doğdu. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü’nden 2012’de mezun oldu. Şu an Hukuk Eğitimi'ni sürdürüyor. Daha önce Altay ve Bornova Gençlik FK’da çeşitli kademelerde görev yaptı. Bekar.
Sinem KARDAŞ
AO Mağaza Sorumlusu
14 Nisan 1990 Edirne doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Bekar.
Mehmet DURU
AFMO İcra Kurulu Üyesi ve Tesis Amiri
3 Eylül 1970 Uşak doğumlu. Ortaokul mezunu. Evli ve 1 çocuk babası. Bucaspor FA’da başladığı görevini şirketleşme sürecinin tamamlanmasının ardından Altınordu’da devam ettiriyor.
Özgün ÖZEN
Selçuk-Efes Tesisleri Amiri
20 Mayıs 1978 Almanya doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretmenlik Bölümü mezunu. Turizm sektöründe çalıştı. Manisaspor ve Selçuk Belediyespor kulüplerinin alt yapısında antrenörlük yaptı. Evli ve bir çocuk babası. İngilizce biliyor.
Semih KURŞUNLU
AFMO İdari İşler Şefi
9 Haziran 1989 İzmir doğumlu. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. İş hayatına 2006 yılında Özkan Demir Çelik'te başladı. 2015'den bu yana Altınordu organizasyonunda görev yapıyor.
Özgür GÜREŞÇİ
Avukat
17.09.1969 doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 1993 yılından bu yana İzmir'de avukatlık yapıyor. TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Hakem Heyeti'nde görev yaptı. Spor hukukundan kaynaklı ihtilafların çözümlenmesinde ve futbol kulüplerinin hukuk müşavirliklerinde bulundu. Evli ve bir kız çocuğu babası.
Emre KOÇAK
Avukat
24 Kasım 1980, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. TFF'de Tahkim Kurulu'nda, Hukuk Kurulu'nda ve CAS'ta görev yaptı. Daha sonra Hukuk Kurulu Başkanvekili olarak çalıştı. Galatasaray Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’ndeki spor hukuku sertifika programlarında eğitmen olarak görev aldı. Halen alen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktora çalışmalarını sürdürüyor.
Taygun YAVAŞ
Sportif ve Sosyal Etkinlikler Personeli
24 Mayıs 1992 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Daha önce U12 İzmir Cup, U15 Kalimerhaba Cup ve U11 Balkan Cup organizasyonlarında aktif olarak görev yaptı. İngilizce biliyor.
Arman ELİTAŞ
Sportif ve Sosyal Etkinlikler Personeli
24 Temmuz 1993 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO mezunu. Daha önce U12 İzmir Cup, U15 Kalimerhaba Cup ve U11 Balkan Cup organizasyonlarında aktif olarak görev yaptı. İngilizce biliyor.
Yasin ÖZÇELİK
Avrupa Baş Temsilcisi
26 Ağustos 1987 Almanya doğumlu. Alman Futbol Federasyonu'na scoutluk ve eğitmenlik yaptı. 10 yıl boyunca U17 İkinci Ligi'nde takım çalıştırdı. VFL Bochum ve Borussia Dortmund'ta scoutluk görevinde bulundu. UEFA B lisansına sahip ve spor ekonomisi alanında diploması var. Almanca ve İngilizce biliyor.
Murat KORKMAZ
Güney Almanya Temsilcisi
1984 Almanya doğumlu. 7 yıl Vfb Friedrichshafen kulübünde farklı görevlerde bulundu. 2016'da yine bu kulüpte 2. başkanlığa kadar yükseldi. Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor. Evli ve 1 kız çocuğu babası.