DIŞ DESTEK
ÖZEL GAZİ HASTANESİ
İzmir Özel Gazi Hastanesi ile sağlık alanında uzun yıllardır birlikte, el ele yürüyoruz. Sadece futbolcularımızın değil, idari ve teknik personelimizin tedavileri de Özel Gazi Hastanesi tarafından yerine getiriliyor. Dr. Salih Mertan, Prof.Dr.Arman Çağdaş, Dr.Yasemin Fatih Amato ile Op.Dr. Selim Amato'ya teşekkür ederiz.
Barış ORHUNBİLGE
Altınordu Fikir Atölyesi Başkanı
23 Ekim 1977 İzmir doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Uluslararası bir sigorta şxirketinde yönetici pozisyonunda görev yapıyor. Evli ve 1 kız çocuk babası. Alfa Fikir Atölyesi'nin (ALFA) kurucu başkanlığını sürdürüyor.
AFBA İNŞAAT
Şirketimizin kuruluşundan itibaren yatırımlarımızın inşaat bölümü çalışmaları, kar amacı gözetmeksizin maliyetine ve gönüllülük esasına göre Afba İnşaat tarafından yürütülmektedir.
MEDYASPOR
Şirketimizin kuruluşundan itibaren marka geliştirme ve medya ilişkileri konularında uyumlu bir birlikteliğe sahibiz.
FBK
Altınordu'muzun tüm çim sahalarının bakımı, Fevzi ve Betül Kuvvetli yönetimindeki FK firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde yapılıyor.
ENVER BAYRAKÇI
Sportif faaliyetlerimizde kullandığımız ekipmanların imalatı konusunda Enver Usta Demir Atölyesi ile özverili çalışmaları sonucunda bir hayli yol almış bulunmaktayız.
ALSANCAK REKLAM
Tüm tesislerimizdeki totem, yönlendirme ve dijital baskı işleri ile reklam materyalleri organizasyonumuzun ilk gününden bu yana Tarkan Özhelvacı'nın yönetimindeki Alsancak Reklam ekibi tarafından başarıyla yapılıyor.
ACS GÜVENLİK
Şirketimizin kuruluşundan itibaren tüm elektronik güvenlik işlerimiz ACS Güvenlik şirketi tarafından başarı ile yürütülmektedir.