DIŞ DESTEK
Özgür GÜREŞÇİ
Avukat
17 Temmuz 1969 doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 1993 yılından bu yana İzmir'de avukatlık yapıyor. TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Hakem Heyeti'nde görev yaptı. Spor hukukundan kaynaklı ihtilafların çözümlenmesinde ve futbol kulüplerinin hukuk müşavirliklerinde bulundu. Evli ve bir kız çocuğu babası.
Emre KOÇAK
Avukat
24 Kasım 1980, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. TFF'de Tahkim Kurulu'nda, Hukuk Kurulu'nda ve CAS'ta görev yaptı. Daha sonra Hukuk Kurulu Başkanvekili olarak çalıştı. Galatasaray Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’ndeki spor hukuku sertifika programlarında eğitmen olarak görev aldı. Halen alen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktora çalışmalarını sürdürüyor.
FBK
Çim Saha Bakım İşleri
Altınordu'muzun tüm çim sahalarının bakımı, Fevzi ve Betül Kuvvetli yönetimindeki FK firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde yapılıyor.
AFBA İNŞAAT
İnşaat İşleri
Şirketimizin kuruluşundan itibaren yatırımlarımızın inşaat bölümü çalışmaları, kar amacı gözetmeksizin maliyetine ve gönüllülük esasına göre Afba İnşaat tarafından yürütülmektedir.
ENVER BAYRAKÇI
Demir Doğrama İşleri
Sportif faaliyetlerimizde kullandığımız ekipmanların imalatı konusunda Enver Usta Demir Atölyesi ile özverili çalışmaları sonucunda bir hayli yol almış bulunmaktayız.
ACS GÜVENLİK
Elektronik İşleri
Şirketimizin kuruluşundan itibaren tüm elektronik güvenlik işlerimiz ACS Güvenlik şirketi tarafından başarı ile yürütülmektedir.
ALSANCAK REKLAM
Reklam ve Yönlendirme İşleri
Tüm tesislerimizdeki totem, yönlendirme ve dijital baskı işleri ile reklam materyalleri organizasyonumuzun ilk gününden bu yana Tarkan Özhelvacı'nın yönetimindeki Alsancak Reklam ekibi tarafından başarıyla yapılıyor.
ARTI ÇELİK
Çelik Konstrüksiyon İşleri
Güncelleniyor...