İŞ DESTEK
Özgür GÜREŞÇİ
Avukat
17 Eylül 1969 doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 1993 yılından bu yana İzmir'de avukatlık yapıyor. TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Hakem Heyeti'nde görev yaptı. Spor hukukundan kaynaklı ihtilafların çözümlenmesinde ve futbol kulüplerinin hukuk müşavirliklerinde bulundu. Evli ve bir kız çocuğu babası.
FBK
Çim Saha Bakım İşleri
Altınordu'muzun tüm çim sahalarının bakımı, Fevzi ve Betül Kuvvetli yönetimindeki FBK firması tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde yapılıyor.
AFBA İNŞAAT
İnşaat İşleri
Ahmet Bangi'nin sahibi olduğu, şantiye şefliğini ise Yiğit Demir'in yaptığı AFBA İnşaat, şirketimizin kuruluşundan itibaren yatırımlarımızın inşaat bölümü çalışmalarını, kar amacı gözetmeksizin maliyetine ve gönüllülük esasına göre yapmaktadır.
ENVER BAYRAKÇI
Demir Doğrama İşleri
İbrahim Bayrakçı'nın liderliğini ve yeğeni Enver Bayrakçı'nın ise imalat şefliğini yapmakta olduğu ENVER USTA Demir Atölyesi, sportif faaliyetlerimizde kullandığımız ekipmanların imalatını yapmaktadır.
ACS GÜVENLİK
Elektronik İşleri
Osman Aşçılar'ın sahibi olduğu ACS Güvenlik, şirketimizin kuruluşundan itibaren tüm elektronik güvenlik işlerimizi başarıyla yapmaktadır.
ALSANCAK REKLAM
Reklam ve Yönlendirme İşleri
Tarkan Özhelvacı'nın sahibi olduğu Alsancak Reklam ekibi, tüm tesislerimizdeki totem, yönlendirme ve dijital baskı işleri ile reklam materyalleri organizasyonumuzu başarıyla yapıyor.
ARTI ÇELİK
Çelik Konstrüksiyon İşleri
Yılların ustası Mustafa Yörük ve mühendis oğlu Levent Yörük tarafından yönetilen Artı Çelik, tüm yatırımlarımızın çelik konstrüksiyon işlerini tamamen gönüllülük esasına göre, maliyet bedeli üzerinde yapmaktadır.