TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, takımımızın 11 Mayıs Pazartesi günü Kuşadası'ndaki Beytullah Baliç Yerleşkesi' nde toplanacağı açıkladı. 

"Her şeyin başı sağlık" vurgusu yapan Eroğlu, "Tüm dünya olduğu gibi ülkemiz de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı toplumun her kesimiyle çok önemli bir mücadele verdiği başta sağlık çalışanları olmak üzere herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. Bu dönem içerisinde futbol ailesinin üyeleri olarak bizlere düşen görev de evlerimize kapanmak, topluma "evde kal" çağrıları yapmak, hareketlerimiz ve sözlerimizle bunu desteklemekti. Altınordu Kulübü ve ben bu açıdan mutluyum. Çünkü çorbada az da olsa tuzumuz oldu." dedi.

Eroğlu, futbolu çok özlediklerini ancak sağlığın her şeyden önemli olduğuna dikkat çekerek "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarını dinledik. Biz de çalışmalarımızı tarihe göre yönlendireceğiz. Gelecek günler ne getirecek, karşılaşmalar nasıl oynanacak bunu hep birlikte göreceğiz. Bu etapta kulağımız Sağlık Bakanlığının ve onun bünyesinde kurulan bilim kurulunun sözlerinde olacak" yorumu yaptı 

 Bu süreçte tüm toplumun kurallara azami şekilde dikkat etmesi gerektiğini kaydeden Eroğlu sözlerini şöyle noktaladı:  "Umarım bu süreci eski normale göre değil yeni normale göre hareket ederek geçiririz. Ancak bir kez daha söylüyorum ki her şeyin başı sağlık. Tek bir kişinin bile sağlığının zarar görmemesi en büyük hedefimiz." • TAKIMIMIZ SON SÜRAT DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  ÇALIŞMALARINI ara vermeden sürdüren takımımız, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • ORHUNBİLGE: YÖNÜMÜZ AVRUPA
  İCRA Kurulu Başkanımız, Habertürk TV'deki Bakış programına konuk oldu, çok önemli tespitlerde bulundu.
 • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.