ALTINORDU’muzdan Fenerbahçe’ye oradan da Belçika’nın KVC Westerlo ekibine geçen kaleci Berke Özer, yetiştiği Altınordu Futbol Akademisi’ne (ALFA)  konuk oldu, hem Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, hem de idari - teknik personel ve gençlerle hasret giderdi. Dokuz yıl boyunca başkanlığını yapan Özkan’ın elini öpen, akademi oyuncularına baklava ikram eden, eski antrenörleri ve akademideki personel ile tek tek merhabalaşan Berke Özer, vefa dolu saatler yaşadı.

“Berke’yi gördüğümdü anda aklıma küçüklüğü geldi” diyen Özkan, “Futbolcu yetiştirmenin en anlamlı tarafı işte bu” vurgusu yaptı. Berke’yi çok sıkı şekilde takip ettiğini belirten Özkan, “Berke, hem A Milli Takım’da hem de Avrupa’nın en iyi ekiplerinin kalesinde değişmez isim olacak. Bu noktaya, çok sıkı bir temel üzerinde yükseldi. En büyük hayalim, Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder ve Berke Özer gibi oyuncuların, futbol kariyerlerini tamamladıktan sonra Altınordu armasına katkı vermeye devam etmeleridir” dedi. 

Kişisel gelişiminde Özkan’ın çok önemli rolü olduğunu ifade eden Berke Özer ise şunları söyledi: “Altınordu’dan ayrılırken akademide daha ne yapılabilir ki dişe düşünüyordum. Bugün ise bambaşka bir boyuta ulaştığını gördüm. ALFA, Türk gençlerine verdiği emeğin karşılığını, kısa sürede çok sayıda oyuncu yetiştirerek alacak, buna inanıyorum. Bu başarı asla tesadüf değil. Türk gençleri adına, başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.  • ONLİNE EĞİTİM MODELİ GÜNLERİ
  FUTBOL antrenmanlarının ardından, eğitim müfredatı içerisinde yer alan derslerimizi de bilgisayar üzerinden vermeye başladık...
 • ÖZKAN: ÖZE DÖNME ZAMANI
  KORONAVİRÜS'ün futbola etkisini gündeme getiren Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, önemli değişimlerin yaşanacağını vurguladı.
 • OKAN DERİCİ: HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE
  BEYTULLAH Baliç A Takım Yerleşkesi'nde kalan tecrübeli futbolcumuz, Koronavirüs önlemlerin de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.
 • MİMAROĞLU: KENDİMİ BULDUM
  DEVRE arasında 3. Lig ekibi Osmaniyespor'dan kadromuza kattığımız Metehan Mimaroğlu, takıma çabucak adapte olduğunu söyledi.
 • VİRÜSE KARŞI GÜÇLÜ ZİNCİR
  INSTAGRAM üzerinden başlattığımız sosyal medya farkındalık kampanyası, daha ilk gününde büyük ilgi gördü.
 • SİNAN: HERKES EVDE KALMALI
  "EVDE KAL" çağrısın uyan, süreci evinde ve spor yaparak geçiren Sinan Osmanoğlu, “Gerçekten dışarıya çıkmak zorunda olanlar dışındaki insanların şu karantinaya uymamasını anlamak çok zor” dedi.
 • ALTINORDU'MUZDA KORONA BİLGİLENDİRMESİ
  SPORCU Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr. Raşit Şimşek, COVID-19 (Korona virüs) hakkında teknik heyetimiz ve A Takım oyuncularımıza bilgilendirmede bulunuldu.
 • BOLUSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Boluspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • EROĞLU: KAZANMAMIZ GEREKİYORDU
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Hastanesi Balıkesirspor maçını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 E.H. BALIKESİRSPOR: 1
  ALTINORDU'muz, kritik maçta çok sayıda pozisyona girdi, Okan Derici'nin penaltı golüyle bir puanı aldı.