ALTINORDU’muzun birlikte yürüdüğü Petrol Ofisi, KİP ve Corendon Airlines’ın üst düzey yönetimleri , “Değerler Ortağı “ Axa Sigorta’nı ev sahipliğinde bir araya geldi. Axa Sigorta’nın Karaköy’deki merkezinde düzenlenen zirvede Altınordu’muzu Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, CEO’muz Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve Marka Geliştirme Yönetmenimiz Özgür Özgürengin temsil etti.

Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken; Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, KİP Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer’in onurlandırdığı zirvede “Değerler Ortağı” olmanın önemini vurguladı.  “Altınordu, bu toprakların çocukları için geleceği kurguluyor” tespitinde bulunan Ölken, “Birlikte yürüdüğümüz için çok mutluyuz” dedi.

Başkanımız Özkan da Ölken ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Birlikte yürümek, felsefe birlikteliği yapmak ve geleceğe aynı pencereden bakmak, herkesin başarabileceği bir iş değil. Petrol Ofisi ile çıktığımız yolda aramıza Axa Sigorta, KİP ve Corendon Airlines da katıldı. Bu dört kurumun varlığı bize, yalnız yürümediğimizi gösteriyor ve gerçekten çok büyük güç veriyor. Çocuklarımız adına sizlere yürekten teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız, sağ olun, var olun” dedi. 

Başkanımız Özkan, Metin Oktay Yerleşkesi’nde sahada çocuklarımızın adım attığı çimlerden kesilerek yapılmış çok özel bir çalışmayı, sponsorlara ayrı ayrı takdim ederken, Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken de aşağıdaki bildirinin yazılı olduğu çerçeveyi konuklara takdim etti: 

Değerler kurumları varlığını sürdürmesinin, büyümesinin, gelişmesinin yani bütün hayat yolculuğunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Verdiğimiz kararlar, attığımız adımlar, değerlerimizin bir yansımasıdır. Paylaşılan değerler ise kurumların uyum ve birliktelik içinde daha büyük işlere imza atmasının, ortak bir amacı ve hayali gerçekleştirmesinin yolunu açar. Bizler de değerlerini gönülden paylaştığımız, Cumhuriyetimizle yaşıt olan  ve “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” felsefesinden bir an bile sapmayan Altınordu Futbol Kulübü’nü sizinle birlikte cesaretle desteklemekten ve geleceği bir arada kucaklamaktan gurur duyuyoruz. Nice başarılara ve Altınordu Futbol Kulübü’nün köklü tarihine yakışacak bir geleceğe hep birlikte imza atmak dileğiyle”
 • BATUHAN AMELİYAT OLDU
  FUTBOLCUMUZ sağ ayak fibula kemiğinde kırık nedeniyle EMOT Hastanesi'nde başarılı bir operasyon geçirdi.
 • EROĞLU: KAZANMALIYDIK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, bu kadar etkili olduğumuz bir maçtan üç puanla ayrılmamız gerektiğini vurguladı.
 • GEÇMİŞ OLSUN BATUHAN
  BURSASPOR maçında rakibinin sert darbesiyle sakatlanan oyuncumuzun sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edildi.
 • BURSASPOR: 1 ALTINORDU'MUZ: 0
  MAÇIN son 40 dakikasını 10 kişi oynayan rakibimize tek golle mağlup olurken bir topunuz direkten döndü.
 • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak karayoluyla bu şehre gitti.
 • ALTINORDU'YU ASLA UNUTMAM
  SÜPER Lig’e gönderdiğimiz dördüncü kaleci olan Muhammet Taha Tepe, Trabzonspor’a imza atmadan önce İzmir’e gelerek Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile helalleşip vedalaştı.
 • BURSASPOR MAÇI İÇİN HAZIRIZ
  BUGÜN altıncı Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, daha sonra Bursaspor karşılaşmasına yönelik çalışmalarını tamamladı.
 • DÖRT GENCİMİZE MİLLİ DAVET
  ALTINORDU'muzdan Ravil Tagir, Niğde Anadolu FK'dan ise Muhammed Taha Tepe, Yusufcan Esendemir ile Atalay Yıldırım UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur müsabakalarının aday kadrosuna seçildi.
 • "TAKIMIN PERFORMANSINDAN MEMNUNUM"
  ADANASPOR deplasmanında golsüz berabere kalan Altınordu'muzda Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu maçı değerlendirdi.
 • ADANASPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  LİGDE 10 maçtır kazanamayan rakibimiz ile deplasmanda golsüz berabere kaldık.