ALTINORDU’muzun birlikte yürüdüğü Petrol Ofisi, KİP ve Corendon Airlines’ın üst düzey yönetimleri , “Değerler Ortağı “ Axa Sigorta’nı ev sahipliğinde bir araya geldi. Axa Sigorta’nın Karaköy’deki merkezinde düzenlenen zirvede Altınordu’muzu Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, CEO’muz Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve Marka Geliştirme Yönetmenimiz Özgür Özgürengin temsil etti.

Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken; Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, KİP Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer’in onurlandırdığı zirvede “Değerler Ortağı” olmanın önemini vurguladı.  “Altınordu, bu toprakların çocukları için geleceği kurguluyor” tespitinde bulunan Ölken, “Birlikte yürüdüğümüz için çok mutluyuz” dedi.

Başkanımız Özkan da Ölken ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Birlikte yürümek, felsefe birlikteliği yapmak ve geleceğe aynı pencereden bakmak, herkesin başarabileceği bir iş değil. Petrol Ofisi ile çıktığımız yolda aramıza Axa Sigorta, KİP ve Corendon Airlines da katıldı. Bu dört kurumun varlığı bize, yalnız yürümediğimizi gösteriyor ve gerçekten çok büyük güç veriyor. Çocuklarımız adına sizlere yürekten teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız, sağ olun, var olun” dedi. 

Başkanımız Özkan, Metin Oktay Yerleşkesi’nde sahada çocuklarımızın adım attığı çimlerden kesilerek yapılmış çok özel bir çalışmayı, sponsorlara ayrı ayrı takdim ederken, Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken de aşağıdaki bildirinin yazılı olduğu çerçeveyi konuklara takdim etti: 

Değerler kurumları varlığını sürdürmesinin, büyümesinin, gelişmesinin yani bütün hayat yolculuğunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Verdiğimiz kararlar, attığımız adımlar, değerlerimizin bir yansımasıdır. Paylaşılan değerler ise kurumların uyum ve birliktelik içinde daha büyük işlere imza atmasının, ortak bir amacı ve hayali gerçekleştirmesinin yolunu açar. Bizler de değerlerini gönülden paylaştığımız, Cumhuriyetimizle yaşıt olan  ve “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” felsefesinden bir an bile sapmayan Altınordu Futbol Kulübü’nü sizinle birlikte cesaretle desteklemekten ve geleceği bir arada kucaklamaktan gurur duyuyoruz. Nice başarılara ve Altınordu Futbol Kulübü’nün köklü tarihine yakışacak bir geleceğe hep birlikte imza atmak dileğiyle”
 • BARCELONA İLE OYNADIK
  ALFA U16 Takımımız, Katar'da düzenlenen Alkass Cup'ta İspanya'nın dünyaca ünlü ekol ekibine 4-0 yenildi ve turnuvayı 10. sırada tamamladı.
 • NİĞDE ANADOLU FK:2 TUZLASPOR:3
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen gençlerimizin forma giydiği hazırlayıcı takımımız, sahasında konuk ettiği Tuzlaspor karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen son 10 dakikada gelen üç gole engel olamayınca maçı kaybetti.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu karşılaşmaya yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • GRASSHOPPER İLE 4 ÖZEL MAÇ
  ALFA U12, U13,U17 ve U18/19 takımlarımız, Grasshopper Club Zürich’in ekipleriyle 4 özel maç oynadı.
 • TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR
  U16 Takımımız, Katar'da düzenlenen Alkass Cup'ta dünya devi İnter U16 takımını Muhammet Zişan Turan'ın golüyle 1-0 yendi.
 • U14 MİLLİLER BERABERE KALDI
  U14 Milli Takımımız, Kuzey Makedonya ile 2-2 berabere kaldı. Gençlerimizden Onuralp Çevikkan, Emin Kaçmaz ve Sercan Demirkıran ilk 11'de forma giydi.
 • KAZANAN TURUNCU TAKIM
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarını keyifli antrenmanla sürdürdü.
 • ADANA DEMİRSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • GÖZTEPE İLE ÖZEL MAÇ
  ALFA U13 Takımımız, özel maçta Göztepe U13 ile özel maçta karşılaştı.
 • U14’LERİMİZ MAĞLUP OLDU: 1-3
  ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi’nin 20. hafta maçında Göztepe U14 takımına 3-1 mağlup oldu.