ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de ikinci devre hazırlıklarına bugün Antalya Lara'da yaptığı antrenmanla devam etti. Barut Collection Hotel sahasındaki yapılan çalışmada takımımız, 4'e1 pas idmanı yaptı, ardından sınırlı alanda baskı, kademe ve denge idmanı yapan ekibimiz kanat varyasyonları, taktik çalışma ve taktik oyun antrenmanıyla günü tamamladı. Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu çalışma sırasında her bir oyuncumuzla yakından ilgilendi.
Yeni transferimiz Metehan Mimaroğlu, Antalya kampımıza dahil olarak bugünkü idmana çıktı. 

Bu arada takım kaptanımız Sinan Osmanoğlu'nun 30. yaşı, takımımızın kamp yaptığı Barut
Collection Hotel'de düzenlenen sürpriz parti ile kutlandı. Pastayı kesmelerinin ardından takım arkadaşları ve teknik heyetimiz oyuncumuzu kutladı. 

Altınordu'muz, 10 Ocak Cuma günü Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ile 16:30'da Antalya kampındaki son özel maçını yapacak.  • ONLİNE EĞİTİM MODELİ GÜNLERİ
  FUTBOL antrenmanlarının ardından, eğitim müfredatı içerisinde yer alan derslerimizi de bilgisayar üzerinden vermeye başladık...
 • ÖZKAN: ÖZE DÖNME ZAMANI
  KORONAVİRÜS'ün futbola etkisini gündeme getiren Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, önemli değişimlerin yaşanacağını vurguladı.
 • OKAN DERİCİ: HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE
  BEYTULLAH Baliç A Takım Yerleşkesi'nde kalan tecrübeli futbolcumuz, Koronavirüs önlemlerin de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.
 • MİMAROĞLU: KENDİMİ BULDUM
  DEVRE arasında 3. Lig ekibi Osmaniyespor'dan kadromuza kattığımız Metehan Mimaroğlu, takıma çabucak adapte olduğunu söyledi.
 • VİRÜSE KARŞI GÜÇLÜ ZİNCİR
  INSTAGRAM üzerinden başlattığımız sosyal medya farkındalık kampanyası, daha ilk gününde büyük ilgi gördü.
 • SİNAN: HERKES EVDE KALMALI
  "EVDE KAL" çağrısın uyan, süreci evinde ve spor yaparak geçiren Sinan Osmanoğlu, “Gerçekten dışarıya çıkmak zorunda olanlar dışındaki insanların şu karantinaya uymamasını anlamak çok zor” dedi.
 • ALTINORDU'MUZDA KORONA BİLGİLENDİRMESİ
  SPORCU Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr. Raşit Şimşek, COVID-19 (Korona virüs) hakkında teknik heyetimiz ve A Takım oyuncularımıza bilgilendirmede bulunuldu.
 • BOLUSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Boluspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • EROĞLU: KAZANMAMIZ GEREKİYORDU
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Hastanesi Balıkesirspor maçını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 E.H. BALIKESİRSPOR: 1
  ALTINORDU'muz, kritik maçta çok sayıda pozisyona girdi, Okan Derici'nin penaltı golüyle bir puanı aldı.