ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen U12 Cup Turnuvası'na iki galibiyetle başladı. Atatürk Stadı'nda düzenlenen ve her takımın A ve B olarak ikiye ayrıldığı organizasyonda U12 takımlarımız, Altay U12 takımlarını 2-1 ve 4-1'lik skorlarla mağlup etti. U12 A ekibimizin golleri 48. dakikada Adem Ali Barkın ve 50. dakikada Orhan Uğur'dan geldi. Altay ise tek golü 35. dakikada buldu. 1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Kuzey Sapaz (1), Efe Uymur (2), Eren Kaya (4), Emre İnal (3), Ata Gür (6), Orhan Uğur (8), Ahmet Cemil Gürel (7) ve Adem Ali Barkın (9) kadrosuyla mücadele etti.

ALFA U12 B takımımızın golleri ise 24.dakikada Adem Ali Barkın, 28, 30 ve 45'te ise Adem Solak'tan geldi. Gollerin asistlerini Ahmet Cemil, Fikri Aylesel, Bertuğ İbrahimoğlu ve İbrahim Esen yaptı. Rakibin golü 33.dakikada geldi. 1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Arda Yılmaz (1), Arda Aydın (2), Yiğit Fidan (4), Mehmet Sarp Yelman (3), İbrahim Esen (6), Enes Aydemir (8), Bertuğ İbrahimoğlu  (7) ve Ege Baş (9) kadrosuyla mücadele etti.

U12 Takımımları böylelikle Altay'ı toplamda 6-2 yenerek tur atladı. Ekibimiz 10 Ekim Perşembe günü saat 16:30'da Genç Özgürspor ile karşılaşacak.

Turnuvada Göztepe, Altay, Bucaspor, İzmirspor, Pınargücüspor, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Genç Özgürspor da yer alıyor. • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.