TUZLASPOR:2  - NİĞDE ANADOLU FK:0


STAT: Tuzla Belediye Sahası
HAKEMLER: Burak Pakkan, Vural Gül, Çağlar Mehmet Uludağ
TUZLASPOR: Bayram Olgun - Bülent Uzun, Sadık Baş, Gökcan Kaya, Mehmet Özdıraz (Dk.88 Sefa Aksoy), Muhammed Akarslan, Erdinç Pekgöz, Umut Sönmez (Dk.46 Yasin Yener), Kemal Tokak, Gökhan Çıra, Murat Yılmaz (Dk.65 Göksu Türkdoğan)
NİĞDE ANADOLU FK: Muhammed Taha Tepe – Aykut Çolakoğlu, Şahan Akyüz, Recep Yemişci, Hakkı Peker, Metehan Yılmaz, Atalay Gürel (Dk.79 Embiya Ayyıldız), Enis Durak (Dk.58 Altar Han Hidayetoğlu), Berkin Taşkın (Dk.71 Atalay Yıldırım), Emirhan Özyaşar, Kadir Yurttadur
SARI KARTLAR: Mehmet Özdıraz, Yasin Yener (Tuzlaspor), Berkin Taşkın, Aykut Çolakoğlu (Niğde Anadolu FK)
GOLLER: Dk.64 Mehmet Özdıraz, 87 Sadık Baş (Tuzlaspor)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Altınordu Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen evlatlarımızın oluşturduğu hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK, 7.hafta maçında deplasmanda Tuzlaspor’a 2-0 mağlup oldu. 



4.dakikada Tuzlaspor atağında Umut Sönmez'in ceza sahası dışından vuruşunda Muhammed Taha Tepe köşeden çıkardı.


25.dakikada Berkin Taşkın ceza sahası dışından kaleyi yokladı, kaleci son anda topu çeldi.


31.dakikada iki oyuncuyu çalımlayarak ceza sahasına giren Metehan Yılmaz'ın şutunu kaleci güçlükle kornere çeldi.


39.dakikada Emirhan Özyaşar'ın sağ çaprazdan vuruşunda kaleci topu parmaklarının ucuyla kornere çeldi.  

İLK YARI 0-0 SONA ERDİ

64.dakikada Turzaspor'un kullandığı köşe vuruşunda Mehmet Özdıraz topa dokundu.1-0

87.dakikada sağ kanattan gelişen atakta ceza sahasına giren Sadık Baş köşeye vurdu ve topu filelere gönderdi.2-0 

KARŞILAŞMA 2-0 SONA ERDİ.



  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
  • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
    NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
  • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
  • ABFO'DA YENİ DÖNEM
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.