ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Elit U14 Ligi'nde deplasmanda karşılaştğı Antalyaspor'a 2-1 yenildi. 

Hasan Subaşı Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada golümüzü 3.dakikada Sercan Demirkıran kaydetti. Golün asistini Deha Bayramoğlu yaptı. 

Antalyaspor'a galibiyeti getiren goller 17 ve 39. dakikada geldi.

Takımımızda 57'de Sercan Demirkıran ve 58'de Fırat Başkaya sarı kart gördü. 

Takımımız sahada Mirza Yalçın (1) - Arda Kutlu (2), Fırat Başkaya (4), Muharrem Çizgili (5), Hümeyir Albayrak (3) (Dk.35 Ensar Sultansuyu), Emir Erkul (6), Deha Bayramoğlu (8) (Dk.60 Tibet dorukçay), Burak İngeç (8) (Dk.35 Burak Gültekin), Arda Karaca (7), Sercen Demirkıran (11) (Dk.60 Aybars Gök) ve İbrahim Ataş (9) kadrosuyla mücadele etti.

Ekibimizde kadro limitinden dolayı Onuralp Çevikkan, Ata Cem Karakıvrak, Furkan Bacaklı, Arda Satılmış, Ege Arslan, Emirhan Aslan, Arif Asaf Gültekin, Ege Uyumaz ve Kerim Göle yer almadı.

Takımımız gelecek hafta İzmir temsilcisi Altay'ı konuk edecek.



  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
  • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
    NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
  • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
  • ABFO'DA YENİ DÖNEM
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.