ELİT A U19 Ligi'nde bugün Türk futbolunun en önde gelen kulüplerinden Galatasaray'ı konuk ettik.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Galatasaray Futbol Akademi Koordinatörü Ali Yavaş, Akademi Idari Menajeri Egemen Ersoy ve U19 Teknik Sorumlusu Ceyhun Müderrisoğlu ile özel olarak ilgilendi.

Altınordu Futbol Akademisi Teknik Direktörümüz Tolga Şanbay ve Dış İlişkiler Yönetmenimiz Aydın Güvenir de heyete eşlik etti. Galatasaray ekibi tüm akademiyi adım adım gezdi, teknik-1 ve teknik-2 alanlarını incelerken besi hayvanları örnek yaşam alanımıza ise hayran kaldı.

Başkanımız Özkan, Galatasaray'ı ve Akademi Koordinatörü Ali Yavaş’ı konuk etmekten çok mutluluk duyduğunu belirterek, "Türk futbolunda öz kaynak sistemine süreklilik anlamında hizmet ve destek veren, neredeyse bir Ali Hocamız kaldı. Ali Hocamızın bu özverili çalışmalarının hepimiz kıymetini bilmeliyiz” dedi. • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.