ELİT A U19 Ligi 7.hafta maçında Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, Galatasaray U19 takımına 2-1'lik sonuçla kaybetti.

Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi Gündüz Tekin Onay Sahası’nda oynanan karşılaşmada 45.dakikada, Enis Destan’ın asistinde Mustafa Kaya topu ağlara gönderen isim oldu. 

Rakibimizin golleri ise 89. ve 90+3. dakikada geldi. 

Maçta Alperen Selvi 32'de, Tayfun Tatlı 50'de, Emirhan Emir ise 87.dakikada sarı kart gördü.

1-4-3-3 dizilişiyle sahaya çıkan ekibimiz Emirhan Emir (1), Furkan Metin (2), Rahmi Salih Kaya (4), Alperen Selvi (5) Anıl Doyuran (3), Tayfun Tatlı (6), Muzaffer Kocaer (8) (Dk.79 Ahmet Eren Akgüney), Mustafa Kaya (8) (Dk.66 Barışcan Işık Altunbaş), Tunahan Öztürk (7) (Dk.79 Hüseyin Solaklı), Sabrican Vural (11) ve Enis Destan (9) kadrosuyla mücadele etti.

Ekibimizde Emir Bayram Can sakatlığı nedeniyle, Alihan Şentürk ise kadro limitinden dolayı takımda yer almadı.

Takımımız 8.hafta maçında Antalyaspor ile Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde karşı karşıya gelecek.



  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
  • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
    NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
  • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
  • ABFO'DA YENİ DÖNEM
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.