TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 4-1 kazandığımız Eskişehirspor maçının motivasyonumuzu yükselttiğini söyledi. 

“Bireysel yetenekleri fazla bir rakibe karşı oynadık ve kritik bir galibiyet aldık” vurgusu yapan Eroğlu, “İlk 15 dakikada önde kurduğumuz baskı ile maça iyi başlayıp golü bulduk. Fakat sonrasında oyuna hemen denge geldi. Bu bölümde rakibimiz iki penaltı kazandı. Kalecimiz Erhan Erentürk, kurtardığı iki penaltıyla takımın motivasyonunu üst seviyeye çıkardı. Bana göre maçın en önemli iki kırılma anı buydu. Kendisine herkes adına teşekkür ederim. İkinci 45 dakikada ise oyunu kendi alanımızda kabul edip hızlı hücumlarla pozisyona girmeyi hedefleyip başarılı olduk. Ancak gol gelmeyince rakibin dirence artı ve skor 1-1 oldu. Buna hemen reaksiyon vermemiz müthiş bir şey. O dakikalarda yenilen bir gole üç golle karşılık vermek gerçekten kolay bir şey değil. Burak İnce’nin tarihe geçtiği ve sezonun ilk galibiyetini aldığımız güzel bir maç oldu” dedi. • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.