TFF 1.Lig'in 4. haftasında Cumartesi günü Eskişehirspor'la karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi. 

Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'ndeki antrenmanda 4'e 1 pas çalışması yapan ekibimiz, 5'e 2 pas çalışması ve duran top organizasyonu ile idmanı noktaladı. Tedavi süreçleri devam eden Muhammed Mert, Mehmet Enes Sığırcı, Mertcan Dağlı, Kemal Rüzgar ve Okan Derici fizyoterapistlerimiz Kazım Bayram ve Kürşat Yarar ile çalıştı.
Eskişehirspor ile 14 Ağustos Cumartesi günü Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda 19:00'da başlayacak mücadeleyi Antalya bölgesi hakemlerinden Murat Erdoğan yönetecek.

Kamp kadromuzda şu isimler bulunuyor: Sinan Osmanoğlu, Berkay Samancı, Kerim Alıcı, Erhan Erentürk, Ali Emre Yanar, Oğulcan Ülgün, Anıl Koç, Atakan Üner, Burak İnce, Onur Taha Takır, Yusuf Yalçın Arslan, Ravil Tagir, Kahraman Demirtaş, Egehan Gök, Ali Mert Aydın, Ufuk Budak, Yasin Ozan, Engin Bekdemir, Ersel Aslıyüksek, Fatih Aktay.






  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
  • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
    NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
  • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
  • ABFO'DA YENİ DÖNEM
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.