U17 Milli Takımımızın 25-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ukrayna'da katılacağı Viktor Bannikov Turnuvası maçları aday kadrosu açıklandı. Ay yıldızlı kadroya Altınordu'muzdan Ravil Tagir, Yiğit Emre Çeltik, Polat Abay ve Abdullah Soğucak davet edildi. 
Aday kadroya davet edilen oyuncular 20 Ağustos 2019 Salı günü saat 15.00'de, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

26 AĞUSTOS PAZARTESİ
17:00 Türkiye-Litvanya

27 AĞUSTOS SALI
17:00 Türkiye-Slovakya

29 AĞUSTOS PERŞEMBE
17:00 Belarus-Türkiye



  • KEMALPAŞA’DA ÇEYREK FİNALDEYİZ
    ALFA U12 takımımız, Kemalpaşa Cup'ta ikinci gün maçlarında 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak çeyrek finale adını yazdırdı
  • ALTINORDU'MUZ: 1 - F.KARAGÜMRÜK: 2
    TFF 1. Lig'in ikinci haftasında evimizde konuk ettiğimiz rakibimize mağlup olduk.
  • İZMİRSPOR İLE DOSTLUK MAÇI
    ALFA U13 takımımız, İzmirspor U14 takımı ile hazırlık maçında karşılaştı.
  • U18/19'LARIMIZ 2-1 YENİLDİ
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, Elit U19 Ligi Elit A Grubu ikinci maçında Bursaspor U19 takımına 2-1 mağlup oldu.
  • LEFKE CUP'TA FİNALDEYİZ
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 takımımız, Bilecik'te düzenlenen turnuvada Eskşehirspor'u 4-0 yenerek finale yükseldi.
  • NEVŞEHİR BLD:0 - NİĞDE ANADOLU FK:3
    HAZIRLAYICI takımımız Niğde Anadolu FK, beşinci hazırlık maçında Nevşehir Belediyespor'u 3-0 yendi.
  • LEFKE’DE YARI FİNALDEYİZ
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 takımımız, Bilecik'te düzenlenen turnuvanın üçüncü maçında Adana Demirspor'u 2-0 yenerek adını son dört takıma yazdırdı.
  • U16 MİLLİLERİMİZ 3-2 YENDİ
    AY-Yıldızlı ekibimiz, Uluslararası Starway Turnuvası ikinci maçında Rusya'yı 3-2 yendi. Futbolcularımızdan Burak İnce ve Berke Kılıç ilk 11'de şans bulurken, İnce iki gol kaydetti.
  • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
    TFF 1.Lig'de Cumartesi günü evinde Fatih Karagümrükspor ile karşılaşacak Altınordu'muz son çalışmasını yaparak kampa girdi.
  • KEMALPAŞA CUP'TA İKİDE İKİ YAPTIK
    KEMALPAŞA U12 Cup'ta, Altınordu U12 Takımımız grubundaki ilk iki maçta Salihlispor ve Demirköprüspor'u yenerek turnuvaya iyi başladı.