İZMİR İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile karşılıklı ziyarette bulunduk. Önce İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Altınordu Futbol Akademisi İdari Direktörümüz Halt Eroğlu, Kurumsal Yönetim Yönetmenimiz Meltem Altınel, Psikolojik Performans Bölüm Direktörümüz Hande Özel ve Sporcu Özlük İşleri Yönetmenimiz Funda Atik, yaklaşan eğitim-öğretim yılı öncesinde Yaşhi ile makamında bir araya geldi. Orhunbilge, ziyaretin sonunda Yahşi’ye üzerinde geçmişten bugüne armalarımızın olduğu özel çerçeve hediye etti. Bir gün sonra ise Yahşi, oğlu Akif’i de yanına alarak Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ne geldi ve incelemelerde bulundu.  Altınordu’muzdaki sisteme hayran kaldığını söyleyen Yahşi, “Tamamen yerli ve milli olan Türkiye’nin Altınordu’suna Milli Eğitim olarak katkı vermek bizim için çok önemli” dedi. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ise Yahşi’ye teşekkür ederek “ALFA çatısı altındaki gençlerimizin eğitimleri bizler için çok önemli. Bu konuda Sayın Yahşi’ye tüm bilgileri aktardık” diye konuştu. Özkan, ziyaretin sonunda İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve oğlu Akif Yahşi'ye üzeride isimlerinin yazılı olduğu Altınordu formaları hediye etti.


 • "ÖNEMLİ OLAN İVMEYİ SÜRDÜRMEK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-2 sona eren Hatayspor maçımızı değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 2 HATAYSPOR: 2
  HER dakikası nefes kesen, sezonun en iyi maçında, lider karşısında iki kez öne geçtik ancak rakibimizin gollerine engel olamayıp 1 puan aldık.
 • PUANLAR PAYLAŞILDI:2-2
  ELİT A U17 Ligi’nde mücadele eden ALFA U17 Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kaldı.
 • U12'LERİMİZ GRUP LİDERİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, İzmir ASKF U12 Ligi A Grubunda oynadığı 16 maçın tamamını kazanarak grubunu 48 puanla lider bitirdi.
 • ÜÇ PUAN 90'DA GELDİ: 0-1
  ELİT A U19 Ligi’nde mücadele eden ALFA U18/19 Takımımız, Boluspor U19'u son dakikada Barışcan Işık Altunbaş'ın golü ile 1-0 mağlup etti.
 • VANSPOR FK: 4 - NİĞDE ANADOLU FK: 0
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen gençlerimizin forma giydiği hazırlayıcı takımımız, deplasmanda karşılaştığı Vanspor FK'ya mağlup oldu.
 • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  ALTINORDU'muz, cumartesi günü evinde karşılaşacağı Hatayspor maçının hazırlıklarını noktalayıp kampa girdi.
 • HATAYSPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, 18 Ocak Cumartesi günü evinde karşılaşacağı maçın çalışmalarına devam etti.
 • CERİTOĞLU'NDAN ZİYARET
  EFES Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile Metin Oktay Yerleşke'mizde bir araya geldi.
 • EGE KUPASI BAŞLADI
  ALTINORDU Metin Oktay Yerleşke'mizde dört maçın oynandığı 21'nci Mercedes-Benz Ege Kupası'nda U16 Milli Takımımız galip geldi.