TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği 23. Dönem Mezuniyet Töreni'nde bölümlerini ilk üç sırada bitiren öğrencilere plaket verdi. Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Akşit ve Doç. Dr. Melih Balyan’ın yanı sıra tüm akademik kadro, öğrenciler ve veliler yer aldı. 

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin ilk mezunlarından olduğunu ve bunun gururunu yaşadığını belirten Eroğlu, “Hayatımın çok önemli günlerinden birini yaşıyorum. Heyecanlıyım ve çok duygusalım. 23 yıl önce birlikte mezun olduğumuz arkadaşlarım bugün en yüksek noktalarda ve sizlere eğitim veriyor, sizleri geleceğe hazırlıyor. Bunu görmek, Türk gençlerine inanan biri olarak beni çok mutlu ediyor” dedi

“Size bugün üç tavsiye vereceğim” vurgusu yapan Eroğlu, “Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni, her dönem hayatımın önemli bir parçası olarak  gördüm ve görmeye de devam edeceğim. Bugün, futbol adına elde ettiğim her şeyin başlangıcını burada aldığım eğitime borçluyum. Sizlere bu sözleri, Spor Toto 1. Lig’de 200’den fazla maça çıkmış, Gordon Milne’nin Beşiktaş’taki rekorunu kıran birisi olarak söylüyorum. İlk tavsiyem; aldığınız eğitimin kıymetini bilin. Her şeyin başı burası. İkinci tavsiyem, farklılaşın. Herkesin bir hikayesi vardır ama farklı olanlar akılda kalır. Bugün Altınordu’da yazdığımız hikayenin bu denli başarılı olmasının temel nedeni, daha önce kimsenin yürümediği bir yoldan yürüyor olmamızdır. Herkesin yürüdüğü yoldan geçip farklı bir yere çıkmayı düşünüyorsanız, hemen vazgeçin bu işten. Üçüncü tavsiyem, çalışın. Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Türk, Öğün, Çalış, Güven” sözünü iyi anlayın. Oradaki “Öğün” kelimesini, “günde üç öğün yiyin, sonra yan gelip yatın” olarak algılamayın. “Aklınızı kullanın” diyor Ulu Önderimiz.  Aklınızı kullanın, çalışın ve kendinize güvenin. Başarmamak için önünüzde hiç bir engel yok arkadaşlar. Tek engel sizsiniz, bunu unutmayın. Bana bu fırsatı veren herkese çok ama çok teşekkür ederim” diye konuştu. • BU SEZON ÇOK ZORLU GEÇTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-1 kazandığımız Giresunspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ: 3 GİRESUNSPOR: 1
  RAKİBİMİZİ Yasin Ozan, Atakan Üner ve Hüsamettin Yener'in golleriyle yenerek son haftaya 36 puanla girdik.
 • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  ALTINORDU'muz, Pazar günü evinde oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.
 • 7 EVLADIMIZ NİĞDE ANADOLU FK'DA
  YENİ sezon yapılanmasına başlayan hazırlayıcı takım kadromuza ALFA'dan seçilen gençlerimiz dahil edildi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  BUGÜN yedinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, bir günlük iznin ardından Giresunspor karşılaşmasına yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Pazar günü evinde oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz Pazar günü evinde oynayacağı karşılaşmanın ilk antrenmanını, iki günlük iznin ardından yaptı.
 • ÇOCUK BİZİM, FUTBOLCU ALTINORDU’NUN
  EKİBİMİZİN 17 yaşındaki yıldızı Ravil Tagir’in ailesi genç oyuncunun sözleşmesini bir yıl daha uzatırken, transferle ilgili tüm kararın kulübe ait olduğunu açıkladı.
 • BATUHAN AMELİYAT OLDU
  FUTBOLCUMUZ sağ ayak fibula kemiğinde kırık nedeniyle EMOT Hastanesi'nde başarılı bir operasyon geçirdi.
 • EROĞLU: KAZANMALIYDIK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, bu kadar etkili olduğumuz bir maçtan üç puanla ayrılmamız gerektiğini vurguladı.