TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği 23. Dönem Mezuniyet Töreni'nde bölümlerini ilk üç sırada bitiren öğrencilere plaket verdi. Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Akşit ve Doç. Dr. Melih Balyan’ın yanı sıra tüm akademik kadro, öğrenciler ve veliler yer aldı. 

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin ilk mezunlarından olduğunu ve bunun gururunu yaşadığını belirten Eroğlu, “Hayatımın çok önemli günlerinden birini yaşıyorum. Heyecanlıyım ve çok duygusalım. 23 yıl önce birlikte mezun olduğumuz arkadaşlarım bugün en yüksek noktalarda ve sizlere eğitim veriyor, sizleri geleceğe hazırlıyor. Bunu görmek, Türk gençlerine inanan biri olarak beni çok mutlu ediyor” dedi

“Size bugün üç tavsiye vereceğim” vurgusu yapan Eroğlu, “Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni, her dönem hayatımın önemli bir parçası olarak  gördüm ve görmeye de devam edeceğim. Bugün, futbol adına elde ettiğim her şeyin başlangıcını burada aldığım eğitime borçluyum. Sizlere bu sözleri, Spor Toto 1. Lig’de 200’den fazla maça çıkmış, Gordon Milne’nin Beşiktaş’taki rekorunu kıran birisi olarak söylüyorum. İlk tavsiyem; aldığınız eğitimin kıymetini bilin. Her şeyin başı burası. İkinci tavsiyem, farklılaşın. Herkesin bir hikayesi vardır ama farklı olanlar akılda kalır. Bugün Altınordu’da yazdığımız hikayenin bu denli başarılı olmasının temel nedeni, daha önce kimsenin yürümediği bir yoldan yürüyor olmamızdır. Herkesin yürüdüğü yoldan geçip farklı bir yere çıkmayı düşünüyorsanız, hemen vazgeçin bu işten. Üçüncü tavsiyem, çalışın. Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Türk, Öğün, Çalış, Güven” sözünü iyi anlayın. Oradaki “Öğün” kelimesini, “günde üç öğün yiyin, sonra yan gelip yatın” olarak algılamayın. “Aklınızı kullanın” diyor Ulu Önderimiz.  Aklınızı kullanın, çalışın ve kendinize güvenin. Başarmamak için önünüzde hiç bir engel yok arkadaşlar. Tek engel sizsiniz, bunu unutmayın. Bana bu fırsatı veren herkese çok ama çok teşekkür ederim” diye konuştu. • U16 MİLLİLER YENİLDİ
  U16 Milli Takımımız, deplasmanda hazırlık maçında Polonya'ya 3-2 mağlup oldu. Burak İnce ilk 11'de forma giydi.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı maçın son çalışmasını tesislerimizde yaptı.
 • TAKTİK ÇALIŞTIK
  OSMANLISPOR ile karşılaşacak Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına devam etti.
 • U17'YE ÜÇ MİLLİ
  ÖZGÜR Deryol, Efe Mustafa Çetin ve Sarper Çağlar, İstanbul'da yapılacak olan UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna çağrıldı.
 • KUPADA RAKİBİMİZ 1922 KONYASPOR
  ZİRAT Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi bugün yapıldı.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bir günlük iznin ardından start verdi.
 • U14’LERİMİZ 2-0 KAZANDI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Elit U14 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun 2. maçında Göztepe U14 Takımını 2-0 yendi.
 • U16’LARIMIZ FARKLI YENDİ:4-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, Elit U16 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun ikinci maçında Göztepe U16 takımını 4-1 yendi.
 • U15'LERİMİZDEN NET SKOR:3-0
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde Göztepe U15 takımını 3-0 yendi.