TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği 23. Dönem Mezuniyet Töreni'nde bölümlerini ilk üç sırada bitiren öğrencilere plaket verdi. Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Akşit ve Doç. Dr. Melih Balyan’ın yanı sıra tüm akademik kadro, öğrenciler ve veliler yer aldı. 

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin ilk mezunlarından olduğunu ve bunun gururunu yaşadığını belirten Eroğlu, “Hayatımın çok önemli günlerinden birini yaşıyorum. Heyecanlıyım ve çok duygusalım. 23 yıl önce birlikte mezun olduğumuz arkadaşlarım bugün en yüksek noktalarda ve sizlere eğitim veriyor, sizleri geleceğe hazırlıyor. Bunu görmek, Türk gençlerine inanan biri olarak beni çok mutlu ediyor” dedi

“Size bugün üç tavsiye vereceğim” vurgusu yapan Eroğlu, “Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni, her dönem hayatımın önemli bir parçası olarak  gördüm ve görmeye de devam edeceğim. Bugün, futbol adına elde ettiğim her şeyin başlangıcını burada aldığım eğitime borçluyum. Sizlere bu sözleri, Spor Toto 1. Lig’de 200’den fazla maça çıkmış, Gordon Milne’nin Beşiktaş’taki rekorunu kıran birisi olarak söylüyorum. İlk tavsiyem; aldığınız eğitimin kıymetini bilin. Her şeyin başı burası. İkinci tavsiyem, farklılaşın. Herkesin bir hikayesi vardır ama farklı olanlar akılda kalır. Bugün Altınordu’da yazdığımız hikayenin bu denli başarılı olmasının temel nedeni, daha önce kimsenin yürümediği bir yoldan yürüyor olmamızdır. Herkesin yürüdüğü yoldan geçip farklı bir yere çıkmayı düşünüyorsanız, hemen vazgeçin bu işten. Üçüncü tavsiyem, çalışın. Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Türk, Öğün, Çalış, Güven” sözünü iyi anlayın. Oradaki “Öğün” kelimesini, “günde üç öğün yiyin, sonra yan gelip yatın” olarak algılamayın. “Aklınızı kullanın” diyor Ulu Önderimiz.  Aklınızı kullanın, çalışın ve kendinize güvenin. Başarmamak için önünüzde hiç bir engel yok arkadaşlar. Tek engel sizsiniz, bunu unutmayın. Bana bu fırsatı veren herkese çok ama çok teşekkür ederim” diye konuştu. • ERZURUM'DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
  YENİ sezon ikinci etap kampına devam eden Altınordu'muz, bugün taktik bir antrenman gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA YOĞUN TEMPO
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ikinci antrenmanını Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • SALİHLİ’DEN ZİYARETÇİMİZ VAR
  SALİHLİ Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ve ekibi, Torbalı’ya gelerek Metin Oktay Yerleşkesi’nde Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ilk antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • ERZURUM'DA İLK İDMAN
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampının ilk çalışmasını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • SAYIN YAHŞİ İLE KARŞILIKLI ZİYARET
  İZMİR İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Yahşi ile yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde makamında ve yerleşkemizde bir araya geldik.
 • ALTINORDU'MUZ İLK ETABI BİTİRDİ
  EKİBİMİZ, Erzurum kampı öncesinde İzmir'deki hazırlıklarını tamamladı.
 • TAKIMIMIZ YOĞUN TEMPODA
  YENİ sezon hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muz, bugün çifte idman gerçekleştirdi.
 • KULÜBÜMÜZDEN ÇİFTE ZİYARET
  YÖNETİM Kurulu Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur'u makamında ziyaret ederek yeni dönemde başarılar diledi.
 • YENİ SEZONA "MERHABA"
  ALFA'dan seçilen gençlerimizin oluşturduğu hazırlayıcı takımımız Nigde Anadolu FK, 2019-2020 sezonunu törenle açtı.