TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği 23. Dönem Mezuniyet Töreni'nde bölümlerini ilk üç sırada bitiren öğrencilere plaket verdi. Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Akşit ve Doç. Dr. Melih Balyan’ın yanı sıra tüm akademik kadro, öğrenciler ve veliler yer aldı. 

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin ilk mezunlarından olduğunu ve bunun gururunu yaşadığını belirten Eroğlu, “Hayatımın çok önemli günlerinden birini yaşıyorum. Heyecanlıyım ve çok duygusalım. 23 yıl önce birlikte mezun olduğumuz arkadaşlarım bugün en yüksek noktalarda ve sizlere eğitim veriyor, sizleri geleceğe hazırlıyor. Bunu görmek, Türk gençlerine inanan biri olarak beni çok mutlu ediyor” dedi

“Size bugün üç tavsiye vereceğim” vurgusu yapan Eroğlu, “Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni, her dönem hayatımın önemli bir parçası olarak  gördüm ve görmeye de devam edeceğim. Bugün, futbol adına elde ettiğim her şeyin başlangıcını burada aldığım eğitime borçluyum. Sizlere bu sözleri, Spor Toto 1. Lig’de 200’den fazla maça çıkmış, Gordon Milne’nin Beşiktaş’taki rekorunu kıran birisi olarak söylüyorum. İlk tavsiyem; aldığınız eğitimin kıymetini bilin. Her şeyin başı burası. İkinci tavsiyem, farklılaşın. Herkesin bir hikayesi vardır ama farklı olanlar akılda kalır. Bugün Altınordu’da yazdığımız hikayenin bu denli başarılı olmasının temel nedeni, daha önce kimsenin yürümediği bir yoldan yürüyor olmamızdır. Herkesin yürüdüğü yoldan geçip farklı bir yere çıkmayı düşünüyorsanız, hemen vazgeçin bu işten. Üçüncü tavsiyem, çalışın. Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Türk, Öğün, Çalış, Güven” sözünü iyi anlayın. Oradaki “Öğün” kelimesini, “günde üç öğün yiyin, sonra yan gelip yatın” olarak algılamayın. “Aklınızı kullanın” diyor Ulu Önderimiz.  Aklınızı kullanın, çalışın ve kendinize güvenin. Başarmamak için önünüzde hiç bir engel yok arkadaşlar. Tek engel sizsiniz, bunu unutmayın. Bana bu fırsatı veren herkese çok ama çok teşekkür ederim” diye konuştu. • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.