ALTINORDU Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitimlerini sürdüren 14 gencimiz ile profesyonel sözleşme imzalayan, hemen ardından Burak İnce, Ravil Tagir ve Yiğit Emre Çeltik ile üçer yıllık mukavele yapan Altınordu'muz, Polat Abay'a da imza attırdı. ALFA U17 takımımız ile bu sezon U17 Türkiye Şampiyonluğu kupası kaldıran oyuncumuzun anne babası Gülizar ve Ayhan Abay, başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelerek üç yıllık sözleşme imzaladı. Abay ailesine attıkları imza için teşekkür eder, Polat Abay'a Altınordu arması ile başarılı bir dönem dileriz.

HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR
Altınordu A Takımımız, 2019-2020 sezonu hazırlıklarına 5 Temmuz Cuma günü başlayacak. Takımımız, saat 12.00’de Beytullah Baliç Yerleşkesi’nde toplanacak, 17.30’da Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldikten sonra antrenman için İsmet Orhunbilge Tesisleri’ne geçecek.  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.