YENİ sezon için transferde ilk imzayı Berkay Samancı’ya attıran Altınordu’muz, sözleşmesi sona eren Sinan Osmanoğlu ile de anlaştı. Tecrübeli savunma oyuncumuzla yapılan görüşmeler sonrasında açıklama yapan İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge,  anlaşmanın iki yıllık olduğunu belirtti. “Sinan Osmanoğlu, 2012 yılında Altınordu’muzun ilk oyuncusu olarak imza atmıştı. Çıktığımız yolda bizimle birlikte yürüyerek, sisteme olan inancını bir kez daha gösterdi. Kaptanlık yapan bir oyuncumuzun sözleşme yenilemesi, güzel bir duygu ” dedi.
Altınordu’da forma giymekten ve İzmir’de olmaktan büyük keyif aldığının altını çizen Sinan Osmanoğlu ise “Ailem ve ben, Altınordu’yu artık evimiz gibi görüyoruz. Her futbolcu gibi hedeflerim var. Bu hedefler arasında Altınordu’nun Süper Lig’e çıkışında etkin rol oynamak, saha içinde ise bu takımın ağabeyi ve lideri olmak ilk sırada yer alıyor” diye konuştu.  
 • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.