ALTINORDU’muzda 2019-2020 sezonunun ilk imzası, tecrübeli futbolcumuz Berkay Samancı’dan geldi. İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, iç transferde sözleşmesi sona eren oyuncumuzla 1 artı 1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Toplam 3,5 sezon Altınordu forması giyen Berkay Samancı’yı “Ailemizin bir üyesi” olarak nitelendiren Orhunbilge, “Karakteriyle her zaman gençlerimize örnek verdiğimiz, sorumluluk sahibi ve görev adamı bir oyuncu ile yeniden birlikteyiz. Yeni sezonda kendisine başarılar dileriz” dedi.

Altınordu’muzda kalmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden 30 yaşındaki ön libero ise şunları söyledi: “En büyük hayalim Altınordu formasıyla Süper Lig’e yükselme sevinci yaşamak. Son beş sezonda 4 kez bunu son maçta kaybettik. Yeni sezonda her şeyin hedeflediğimiz gibi olmasını diliyorum.”

Berkay Samancı, 2014-15 ve 2015-16 sezonlarında kırmızı-lacivertli formayı giymiş, kısa bir ayrılığın ardından 2017-2018 sezonu devre arasında takımımıza geri dönmüştü.
 • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.