BU yıl 30.'su düzenlenen ve günümüzdeki bir çok yıldızın ilk parladığı yer olan Marveld Turnuvası'nın ikinci gün maçları sona erdi. Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 takımız, ikinci günde Barcelona, Ajax ve PSV ile karşı karşıya geldi.

Ev sahipliğini Hollanda'nın yaptığı ve çok sayıda ünlü Avrupa takımının şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği turnuvada günün ilk karşılaşmasında İspanya'nın güçlü ekibi Barcelona'ya 3-0 mağlup olduk.

Burak İnce ile iki topumuzun direkten döndüğü mücadelede gençlerimiz, 5, 26 ve 37. dakikada Barcelona'nın gollerine engel olamayınca karşılaşmadan puansız ayrıldık.

1-4-3-3 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Atahan Arslan (1) – Berke Kılıç (2), Yiğit Efe Demir (4), Kerem Erdem (5), Mustafa Kocabaş (3), Tugay Güner (6) (Dk.33 Ersin Poyraz Ersoy), Sami Satılmış (8), Burak İnce (8), Hakan Öztürk (11), Yunus Sekmen (7) (Dk.27 Talha Yılmaz) ve Okan Keşan (9) (Dk.35 Süleyman Umut Altan) kadrosuyla mücadele etti.

Grubumuzdaki ikinci maçımızı Ajax ile oynayan U15'lerimiz, sahadan 3-1 yenik ayrıldı.  Groenlo'yada oynanan karşılaşmadaki tek golümüzü 30. dakikada Burak İnce kaydetti. Rakip Ajax'a galibiyeti getiren goller 14, 21 ve 25. dakikalarda geldi. Ekibimiz bu sonuçla grupta 6 puanla üçüncü sıraya geriledi.

1-4-3-3 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Atahan Arslan (1) (Dk.30 Arif Şimşir) – Berke Kılıç (2) (Dk.20 Tugay Güner), Yiğit Efe Demir (4), Kerem Erdem (5), Mustafa Kocabaş (3), Ersin Poyraz Ersoy (6), Sami Satılmış (8) (Dk.35 Melih Serhat İştar) Burak İnce (8), Hakan Öztürk (11), Yunus Sekmen (7) (Dk.17 Talha Yılmaz) ve Okan Keşan (9) (Dk.28 Mustafa Pınarcı) kadrosuyla mücadele etti.

Günün son maçında ise Hollanda ekibi PSV ile oynayan ALFA U15 takımımız, karşılaşmadan 5-0 mağlup olarak finallere kalma şansını yitirdi. Ekibimiz, 15, 16, 29, 30 ve 34. dakikada kalesini gole kapatamadı ve sıralama turuna kaldı.

1-4-3-3 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Atahan Arslan (1) (Dk.30 Arif Şimşir) - Berke Kılış (2), Yiğit Efe Demir (4) (Dk.30 İlker Akar), Kerem Erdem (5) (Dk.30 Recep Efe Koçak), Yunus Sekmen (3), Tugay Güner (6), Burak İnce (8) Ersin Poyraz Ersoy (8) (Dk.20 Sami Satılmış), Talha Yılmaz (11) (Dk.20 Süleyman Altan), Mustafa Pınarcı (7) (Dk.20 Hakan Öztürk), Okan Keşan (9) kadrosuyla mücadele etti. • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
  BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
 • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
  U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
 • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
  U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
 • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
 • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
  MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
 • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
  U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
  NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
 • ABFO'DA YENİ DÖNEM
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.