İZMİR ASKF U11 Ligi'nde mücadele eden Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U11 Takımımız, 10. Hafta maçında Karşıyaka'yı 5-0 yendi. Bornova Yusuf Tırpancı Sahası'nda oynanan karşılaşmadaki gollerimizi 4.dakikada Fikri Aylesel, 9'da Taha Zur, 11'de Adem Ali Barkın, 31'de Yiğit Fidan ve 34'te Sarp Turan kaydetti. 

Gollerin asistleri Adem Ali Barkın, Ata Gür (2) ve Enes Aydemir'den  geldi.

ALFA U11'lerimiz bu galibiyetle puanını 21'e yükseltirken, 25 puanı bulunan Altay'ın hemen arkasında ikinci sıradaki yerini korudu.

Takımımızda kadro limiti sebebiyle Faruk Karayakalı, Mehmet Sarp Yelman, Efe Uymur, Egemen Işın, Bertuğ İbrahimoğlu, Taha Çelik görev almadı.

1-2-4-1 dizilişiyle sahaya çıkan ekibimiz Arda Yılmaz (1) (Dk.25 Kuzey Sapaz) -  Arda Aydın (4), Ömer Asım (5), Taha Zur (6) (Dk.28 Ata Gür), Enes Aydemir (6) (Dk.22 Rüzgar Metinoğlu) , Ahmet Cemil Güren (7) (Dk.25 Yiğit Fidan), Adem Ali Barkın (11) (Dk. 30 Sarp Turan), Fikri Aylesel (9) kadrosuyla mücadele etti.

Takımımız, bir sonraki maç karşılaşacağı Tire 1922'nin ligden çekilmesinden dolayı 11.Haftayı bay geçecek.



  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.
  • EVLATLARIMIZ, KAMP İÇİN KUŞADASI'NDA
    NİĞDE Anadolu FK forması giyen gençlerimiz, bir haftalık kampa gelirken, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
  • ÖZKAN: ÖZVERİYLE ÇALIŞMALIYIZ
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Türkiye genelindeki futbol okullarımızın antrenörleriyle bir araya geldi.
  • ABFO'DA YENİ DÖNEM
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları'mızın yönetimini, uzun yıllar birlikte olduğumuz Köksal Ferizcan ve Behiç Basatuğrul'a verdik.