ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U11 Takımımız,Jorrit Hendrix Cup'da mücadele etmek üzere Hollanda'ya gitti. 8 Haziran Cumartesi günü başlayacak organizasyon, 9 Haziran'daki final karşılaşmasıyla sona erecek.

5 ayrı ülkeden 12 takımın yer alacağı Jorrit Hendrix Cup'da Ajax, Psv, Az Alkmaar, Feyenoord, Schalke 04, Borussia Monchengladbach, Anderlecht ve Aberdeen gibi önemli kulüpler de yer alacak. Altınordu'muz B Grubunda Az Alkmaar, Clup Brugge, Feyenoord, Schalke 04 ve Regilo Team takımlarıyla ilk ikiye girme mücadelesi verecek.

Gruplarını ilk iki sırada bitiren takımların Yarı Final'e yükseleceği turnuvada maçlar 12.5×2 devre üzerinden oynanacak. Gruplarında üç, dört ve beşinci olan takımlar ise sıralama maçlarıyla turnuvayı tamamlayacak.

Takımımız, 8 Haziran Cumartesi günü saat 11.35'de AZ Alkmaar, 12:45'de Schalke 04, 14:35'de Feyenoord ve 15:45'de Club Brugge ile karşılaşacak. 9 Haziran Pazar günü ise saat 11:05'de Regio Team ile grup etabını tamamlayacak.

ALFA İdari Direktörümüz Halit Eroğlu, U11 Takım Antrenörü Emre İnal, U11 Kaleci Antenörü Şevket Kaan Gönültaş, Pisikolojik Performans Persenoli Yağmur Simge Gül, İdari İşler Personeli Arman Elitaş'ın yer aldığı kafilede şu isimler bulunuyor: Kuzey Sapaz, Arda Yılmaz, Faruk Karayakalı, Yiğit Fidan, Arda Aydın, Ömer Asım Yılmaz, Mehmet Sarp Yelman, Rüzgar Metinoğlu, Efe Uymur, Ata Gür, Taha Zur ve Enes Aydemir.



  • AFO TAKIMLARIMIZ KAMPA GİRDİ
    FUTBOL Okullarımızın düzenlediği Altınordu Futbol Okulları (AFO) kampında 32 öğrencimizin mücadelesi göz doldurdu.
  • U19 MİLLİLERİMİZ KAZANDI:2-1
    HAZIRLAYICI takımımızda gelişimlerini sürdüren Muhammed Taha Tepe, Atalay Yıldırım ve Mustafa Emirhan Özyaşar'ın forma giydiği U19 Milli takımımız, Karadağ'ı 2-1 yendi.
  • GÖZTEPE: 5 – ALTINORDU'MUZ: 2
    SÜPER Lig ekiplerinden Göztepe ile oynadığımız hazırlık maçında 5-2 mağlup olduk.
  • ÇOCUKLARIMIZ FIRTINA GİBİ ESTİ
    KUŞADASI'nda düzenlenen 10 Kasım Atatürk Kupası'nda AFO U9, AFO U10, ALFA U11, ALFA U12, ALFA U13 takımlarımız, 9 maçta 9 galibiyet aldı.
  • U17 MİLLİLER GALİP GELEMEDİ:2-1
    U17 Milli Takımımız, Nike Dostluk Turnuvası'ndaki ikinci maçında Hollanda'ya 2-1 mağlup olurken, gençlerimiz Yiğit Emre Çeltik ve Abdullah Soğucak görev aldı.
  • NİĞDE ANADOLU FK: 0 - KAHRAMANMARAŞSPOR:1
    ALTINORDU Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen gençlerimizin forma giydiği hazırlayıcı takımımız, ligin 13. haftasında konuk ettiği Piserro Kahramanmaraşspor'a tek golle mağlup oldu.
  • U15'LERİMİZ FARKLI KAZANDI: 6-0
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, 8.hafta erteleme maçında Denizlispor U15 takımını 6 golle mağlup etti.
  • BURSASPOR İLE ÖZEL MAÇ
    ALTINORDU Futbol Akademsi (ALFA) U17 ve U18/19 takımlarımız, lige verilen Milli maç arasında Bursaspor ile hazırlık müsabakasında karşılaştı.
  • GÖZTEPE İLE İKİ ÖZEL MAÇ
    ALFA U11 ve U13 takımlarımız, dostumuz Göztepe'nin aynı yaştaki ekipleriyle karşılaştı.
  • ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
    ALTINORDU'muz, Boluspor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.