ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta katılmak üzere İsveç'e gitti. 24-26 Mayıs tarihleri arasında Stockholm'de düzenlenecek önemli turnuvada Altınordu’muzun yanı sıra Barcelona, Bayern Münih, Paris Saint Germain, PSV, AIK Stockholm, Odense, Club Brugge, Brann ve FC Honka takımları mücadele edecek.

A Grubu'nda yer alan takımımız, Barcelona, Paris Saint Germain, AIK ve Odense ile karşılaşacak.

Kafilemizde ALFA Kurumsal Yönetim Yönetmenimiz Meltem Altınel, Psikososyal Danışmanlık Bölüm Direktörü Hande Özel, Sportif Etkinlikler Direktörümüz Murat Korkmaz, Konuk Ağırlama Şefimiz Yusuf Kocakaya, U14 (2005) Takım Teknik Sorumlumuz Sami Uğurlu, U14 (2005) Takım Antrenörümüz Yiğit Can Taşkın, U14 ve U13 Kaleci Antrenörümüz Onur Lale'nin yer aldığı kafilemizde şu sporcularımız bulunuyor: Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Miraç Yağız Altınçayır, Arda Kırgıl, Arda Baran Eren, Ayberk Kasap, Hasan Berat Kayalı, Beren Küçükbaşarık, Furkan Yöntem, Muhammet Zişan Turan, Kayra Gökgöz, Arda Özkan, Ahmet Şahin, Efe Sinav, Fatih Kömür, Seçkin Batuhan Fırıncı, Ethem Eren Vardar, Alperen Bekli, Sercan Demirkıran, Furkan Emin Kaçmaz.

MAÇ PROGRAMI

24 Mayıs Cuma
13:00 AIK-ALFA U14
17:00 Paris Saint Germain-ALFA U14

25 Mayıs Cumartesi 
12:00 Odense-ALFA U14
16:00 Barcelona-ALFA U14



  • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
    TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Osmanlıspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu sabah Ankara'ya gelerek kampa girdi.
  • U13'LERİMİZ GÜZEL BİR GÜN YAŞADI
    SELÇUK'taki Laren Safari Parkı'nda keyifli anlar geçiren çocuklarımız, at binmeyi öğrendi.
  • U16 MİLLİLER YENİLDİ
    U16 Milli Takımımız, deplasmandaki hazırlık maçında Polonya'ya 3-2 mağlup oldu. Burak İnce ilk 11'de forma giydi.
  • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
    ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı maçın son çalışmasını tesislerimizde yaptı.
  • TAKTİK ÇALIŞTIK
    OSMANLISPOR ile karşılaşacak Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
  • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına devam etti.
  • U17'YE ÜÇ MİLLİ
    ÖZGÜR Deryol, Efe Mustafa Çetin ve Sarper Çağlar, İstanbul'da yapılacak olan UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna çağrıldı.
  • KUPADA RAKİBİMİZ 1922 KONYASPOR
    ZİRAT Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi bugün yapıldı.
  • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bir günlük iznin ardından start verdi.
  • U14’LERİMİZ 2-0 KAZANDI
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Elit U14 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun 2. maçında Göztepe U14 Takımını 2-0 yendi.