ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta katılmak üzere İsveç'e gitti. 24-26 Mayıs tarihleri arasında Stockholm'de düzenlenecek önemli turnuvada Altınordu’muzun yanı sıra Barcelona, Bayern Münih, Paris Saint Germain, PSV, AIK Stockholm, Odense, Club Brugge, Brann ve FC Honka takımları mücadele edecek.

A Grubu'nda yer alan takımımız, Barcelona, Paris Saint Germain, AIK ve Odense ile karşılaşacak.

Kafilemizde ALFA Kurumsal Yönetim Yönetmenimiz Meltem Altınel, Psikososyal Danışmanlık Bölüm Direktörü Hande Özel, Sportif Etkinlikler Direktörümüz Murat Korkmaz, Konuk Ağırlama Şefimiz Yusuf Kocakaya, U14 (2005) Takım Teknik Sorumlumuz Sami Uğurlu, U14 (2005) Takım Antrenörümüz Yiğit Can Taşkın, U14 ve U13 Kaleci Antrenörümüz Onur Lale'nin yer aldığı kafilemizde şu sporcularımız bulunuyor: Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Miraç Yağız Altınçayır, Arda Kırgıl, Arda Baran Eren, Ayberk Kasap, Hasan Berat Kayalı, Beren Küçükbaşarık, Furkan Yöntem, Muhammet Zişan Turan, Kayra Gökgöz, Arda Özkan, Ahmet Şahin, Efe Sinav, Fatih Kömür, Seçkin Batuhan Fırıncı, Ethem Eren Vardar, Alperen Bekli, Sercan Demirkıran, Furkan Emin Kaçmaz.

MAÇ PROGRAMI

24 Mayıs Cuma
13:00 AIK-ALFA U14
17:00 Paris Saint Germain-ALFA U14

25 Mayıs Cumartesi 
12:00 Odense-ALFA U14
16:00 Barcelona-ALFA U14



  • KESKİNKILIÇ İÇİN SAHAYA ÇIKIYORUZ
    GALATASARAY ve Türk futbolunun duayen altyapı antrenörü Ahmet Keskinkılıç için düzenlenen futbol şenliği için İstanbul’a gidiyoruz.
  • AFO TAKIMLARIMIZ KAMPA GİRDİ
    FUTBOL Okullarımızın düzenlediği Altınordu Futbol Okulları (AFO) kampında 32 öğrencimizin mücadelesi göz doldurdu.
  • U19 MİLLİLERİMİZ KAZANDI:2-1
    HAZIRLAYICI takımımızda gelişimlerini sürdüren Muhammed Taha Tepe, Atalay Yıldırım ve Mustafa Emirhan Özyaşar'ın forma giydiği U19 Milli takımımız, Karadağ'ı 2-1 yendi.
  • GÖZTEPE: 5 – ALTINORDU'MUZ: 2
    SÜPER Lig ekiplerinden Göztepe ile oynadığımız hazırlık maçında 5-2 mağlup olduk.
  • ÇOCUKLARIMIZ FIRTINA GİBİ ESTİ
    KUŞADASI'nda düzenlenen 10 Kasım Atatürk Kupası'nda AFO U9, AFO U10, ALFA U11, ALFA U12, ALFA U13 takımlarımız, 9 maçta 9 galibiyet aldı.
  • U17 MİLLİLER GALİP GELEMEDİ:2-1
    U17 Milli Takımımız, Nike Dostluk Turnuvası'ndaki ikinci maçında Hollanda'ya 2-1 mağlup olurken, gençlerimiz Yiğit Emre Çeltik ve Abdullah Soğucak görev aldı.
  • NİĞDE ANADOLU FK: 0 - KAHRAMANMARAŞSPOR:1
    ALTINORDU Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen gençlerimizin forma giydiği hazırlayıcı takımımız, ligin 13. haftasında konuk ettiği Piserro Kahramanmaraşspor'a tek golle mağlup oldu.
  • U15'LERİMİZ FARKLI KAZANDI: 6-0
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, 8.hafta erteleme maçında Denizlispor U15 takımını 6 golle mağlup etti.
  • BURSASPOR İLE ÖZEL MAÇ
    ALTINORDU Futbol Akademsi (ALFA) U17 ve U18/19 takımlarımız, lige verilen Milli maç arasında Bursaspor ile hazırlık müsabakasında karşılaştı.
  • GÖZTEPE İLE İKİ ÖZEL MAÇ
    ALFA U11 ve U13 takımlarımız, dostumuz Göztepe'nin aynı yaştaki ekipleriyle karşılaştı.