ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğiyle organize edilen Bilim ve Çocuk Şenliği'ne katıldı. 

Üniversite ve bilim kuruluşlarının stantlarının olduğu ve çocukların bu alanları gezerek çok faydalı bilgiler edinip dağarcıklarını genişlettiği şenlikte oyuncularımız, hazırlanan deneyler ve bilimsel projeleri yakından inceleme fırsatı buldu. 

Her gün 11.30-12.00 saatleri arasında çeşitli bilimsel şovların gerçekleştirildiği fuarda, teleskop odası, mikroskop odası ve karanlık oda (Fotoğraf banyosu) gibi bilim istasyonlarını ziyaret eden miniklerin ilgisini en çok teleskop ile Güneş'e yapılan yolculuk çekti.

Yaklaşık 3 saat bilim alanında kalan çocuklarımıza ALFA U13 Takım Antrenörümüz Engin Dursun, ALFA U11 Takımı Teknik Sorumlumuz Ali Çakır, ALFA U11 Takım Antrenörümüz Emre İnan ve ALFA U11 Kaleci Antrenörümüz Şevket Gönültaş eşlik etti. • KESKİNKILIÇ İÇİN SAHAYA ÇIKIYORUZ
  GALATASARAY ve Türk futbolunun duayen altyapı antrenörü Ahmet Keskinkılıç için düzenlenen futbol şenliği için İstanbul’a gidiyoruz.
 • AFO TAKIMLARIMIZ KAMPA GİRDİ
  FUTBOL Okullarımızın düzenlediği Altınordu Futbol Okulları (AFO) kampında 32 öğrencimizin mücadelesi göz doldurdu.
 • U19 MİLLİLERİMİZ KAZANDI:2-1
  HAZIRLAYICI takımımızda gelişimlerini sürdüren Muhammed Taha Tepe, Atalay Yıldırım ve Mustafa Emirhan Özyaşar'ın forma giydiği U19 Milli takımımız, Karadağ'ı 2-1 yendi.
 • GÖZTEPE: 5 – ALTINORDU'MUZ: 2
  SÜPER Lig ekiplerinden Göztepe ile oynadığımız hazırlık maçında 5-2 mağlup olduk.
 • ÇOCUKLARIMIZ FIRTINA GİBİ ESTİ
  KUŞADASI'nda düzenlenen 10 Kasım Atatürk Kupası'nda AFO U9, AFO U10, ALFA U11, ALFA U12, ALFA U13 takımlarımız, 9 maçta 9 galibiyet aldı.
 • U17 MİLLİLER GALİP GELEMEDİ:2-1
  U17 Milli Takımımız, Nike Dostluk Turnuvası'ndaki ikinci maçında Hollanda'ya 2-1 mağlup olurken, gençlerimiz Yiğit Emre Çeltik ve Abdullah Soğucak görev aldı.
 • NİĞDE ANADOLU FK: 0 - KAHRAMANMARAŞSPOR:1
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nden (ALFA) seçilen gençlerimizin forma giydiği hazırlayıcı takımımız, ligin 13. haftasında konuk ettiği Piserro Kahramanmaraşspor'a tek golle mağlup oldu.
 • U15'LERİMİZ FARKLI KAZANDI: 6-0
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, 8.hafta erteleme maçında Denizlispor U15 takımını 6 golle mağlup etti.
 • BURSASPOR İLE ÖZEL MAÇ
  ALTINORDU Futbol Akademsi (ALFA) U17 ve U18/19 takımlarımız, lige verilen Milli maç arasında Bursaspor ile hazırlık müsabakasında karşılaştı.
 • GÖZTEPE İLE İKİ ÖZEL MAÇ
  ALFA U11 ve U13 takımlarımız, dostumuz Göztepe'nin aynı yaştaki ekipleriyle karşılaştı.