İZMİR ASKF U11 Ligi'nde 1.Grup'ta mücadele eden Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U11 Takımımız, Bucaspor'u 6-1 yendi. 
Karşıyaka Efsaneler Sahası'nda oynanan karşılaşmada gollerimizi 6 ve 17. dakikalarda Adem Ali Barkın, 3'te Bertuğ İbrahimoğlu, 33'te Fikri Aylesel, 44'te Yiğit Fidan ve 50'de Taha Zur kaydetti. Asistleri Fikri Aylesel, Bertuğ İbrahimoğlu ve Taha Zur'dan geldi. Rakibin tek golü ise 7 dakikada geldi. 
Ekibimizde kadro limiti nedeniyle Arda Aydın, Faruk Karayakalı, Efe Uymur, Burak Kızılalp ve Taha Çelik forma giyemedi.

1-2-4-1 dizilişi ile sahaya çıkan ekibimiz Arda Yılmaz (1) (Dk.23 Kuzey Sapaz) – Yiğit Fidan (4), Sarp Yelmen (5) (Dk.23 Ömer Asım Yılmaz), Ata Gür (6) (Dk.23 Rüzgar Metşnoğlu), Taha Zur (8), Bertuğ İbrahimoğlu (7) (Dk.25 Egemen Işın), Adem Ali Barkın (11) (Dk.25 Sarp Turan) ve Fikri Aylesel (9) kadrosuyla mücadele etti.

U11 Takımımız, Pazar günü Bergama Belediyesi ile karşılaşacak.  • ÇOCUK BİZİM, FUTBOLCU ALTINORDU'NUN
  TEKNİK direktörümüz Hüseyin Eroğlu’nun 16 yaşında A takım kadrosuna aldığı Ravil Tagir’in ailesi “Çocuk bizim, futbolcu Altınordu’nun” diyerek tek bir şart bile öne sürmeden üç yıllık sözleşme imzaladı.
 • YARI FİNALDEYİZ
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi Play-Off Grubu'nda karşılaştığı Karşıyaka Gümüşpalaspor'u mağlup ederek yarı finale yükseldi.
 • BİR YEMİN ETTİK Kİ !
  18 yaşını dolduran akademi öğrencileri için her yıl sezon sonunda düzenlediğimiz yemin törenlerinin dördüncüsünü organize ettik ve 14 oyuncu ile beşer yıllık sözleşme imzaladık.
 • ÇOK KEYİFLİ BİR GÜN
  ALFA U11 ve U13 takımlarımız, sinemaya gitti, dalgalarca kucaklaştı ve müthiş güzel bir gün geçirdi.
 • U11'LERİMİZ MAĞLUP OLDU:2-0
  ALFA U11 Takımımız, bir topunun direkten döndüğü iki topunun çizgiden çıkarıldığı karşılaşmada Altay U11'e mağlup oldu.
 • ŞİMDİ DAHA GENCİZ
  ALTINORDU'muz yeni sezon kadrosuna hazırlayıcı takım Niğde Anadolu FK'dan altı ismi A Takım kadrosuna aldı.
 • 121 TAKIM, 408 MAÇ, 1480 GOL
  FUTBOL okullarımızın organize ettiği Karne Şenliği Turnuvası ikinci etabında, bin 600 öğrencimiz dört gün boyunca futbolun coşkusunu doyasıya yaşadı.
 • KAMUOYU AÇIKLAMASI...
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitimlerini sürdüren, yıllarca emek verip üzerine titrediğimiz iki gencimiz Salih Kavrazlı ve Atakan Gündüz, Trabzonspor tarafından kulübümüze bilgi bile verilmeden "etik dışı" bir şekilde transfer edildi.
 • U11'LERİMİZ FARKLI KAZANDI
  ALFA U11 Takımımız, ASKF U11 Ligi 12.hafta maçında, Menemen Belediyespor U11'i rahat yenerek üst üste 5. galibiyetini aldı.
 • GOLLÜ GALİBİYET: 5-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi Play-Off Grubu'nda karşılaştığı Çamdibispor'u 5-1 yenerek seriye galibiyetle başladı.