ALTINORDU Organizasyonu çatısı altında toplanan 88 takımın mücadelesi, Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde coşkuyla sürüyor. 

Organizasyonun ikinci gününde birbirinden keyifli 132 maç oynanırken, fileler tam 319 kez havalandı. 2007-2008-2009 ve 2010 doğumluların yer aldığı turnuvada 1.300 çocuk, futbolun güzelliğini dolu dolu yaşarken, veliler de bu güzel anlara tribünden tanıklık etti.

Çocukların mutluluğunun önemli olduğunu belirten Başkanımız Seyit Mehmet Özkan,"Biz burada yenici olmak değil, çocukların mutlu olabileceği bir ortam yarattık. Çocuklarda buna bağlı olarak doğal yeteneklerini daha fazla ortaya koyuyor" diye konuştu.

"Felsefe Kardeşliği turnuvası adı altında Altınordu ile aynı görüşte olan kulüpleri bir araya getiriyoruz" diye sözlerine devam eden Özkan," Temelinde çocuk sevgisi yatan, oyun odaklı, süreç odaklı kulüplere kapılarımızı açıyoruz. Elimizden geldikçe tesislerimizde bu şenlik havasında geçen turnuvaları yapmak istiyoruz. Avrupa'da böyle bir çok turnuva var. Maalesef bizim ülkemizde hiç yapılmıyor. Yapılmasını desteklememizdeki amaç ülkemizin gençlerinin böyle turnuvalara ihtiyaç duyması. Altınordu olarak bu ihtiyaca öncü olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.


ÇEYREK FİNALE KALAN TAKIMLAR:
Bornova AVR 1, Kaplıkaya Kültürspor, Ankara Kartalspor, Yeni Girne SK, Karşıyaka, Murat Germen, Yeni Cami Akademi, Aydın Zeybek Gençlik, Kuzeyordu, Aksaray Belediye, Çorlu Altınoran 2, Genç Özgürspor, Çorlu Altınoran 1, Bandırma 17 Eylül, Urla Belediyespor, Ortaca Esnafspor, Çisemspor, Altınohoroz, Genç Özgürspor 1, Kuşadası Yıldızları, Kasırgaspor, Didimspor, Çorlu Fener 2, Aksaray Belediyespor, Kuzeyordu, Kastamonu Yıldızları, Aydın Zeybek Gençlik. • İLK MAÇIMIZ HATAYSPOR İLE
  TFF 1. Lig'de 2019-2020 sezonuna deplasmanda başlayıp, ilk yarıyı evimizdeki Menemenspor maçı ile bitiriyoruz.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 - AKHİSARSPOR: 2
  ERZURUM kampındaki ilk hazırlık maçımızı TFF 1. Ligi'nin yeni ekibiyle oynadık.
 • MİLLİ GURUR
  U19 Milli Takımımızın, 30 Temmuz ve 1 Ağustos 2019 tarihlerinde Belarus U19 Milli Takımı ile oynayacağı hazırlık maçının kadrosuna Muhammed Taha Tepe davet edildi.
 • ERSEL ASLIYÜKSEK ALTINORDU'MUZDA
  DIŞ transferde ikinci imzayı Afjet Afyonspor’un 26 yaşındaki sağ kanat oyuncusuna attırdık.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampının üçüncü günündeki son antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
  YENİ sezon ikinci etap kampına devam eden Altınordu'muz, bugün taktik bir antrenman gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA YOĞUN TEMPO
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ikinci antrenmanını Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • SALİHLİ’DEN ZİYARETÇİMİZ VAR
  SALİHLİ Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ve ekibi, Torbalı’ya gelerek Metin Oktay Yerleşkesi’nde Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ilk antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • ERZURUM'DA İLK İDMAN
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampının ilk çalışmasını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.