ALTINORDU Organizasyonu çatısı altında toplanan 88 takımın mücadelesi, Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde coşkuyla sürüyor. 

Organizasyonun ikinci gününde birbirinden keyifli 132 maç oynanırken, fileler tam 319 kez havalandı. 2007-2008-2009 ve 2010 doğumluların yer aldığı turnuvada 1.300 çocuk, futbolun güzelliğini dolu dolu yaşarken, veliler de bu güzel anlara tribünden tanıklık etti.

Çocukların mutluluğunun önemli olduğunu belirten Başkanımız Seyit Mehmet Özkan,"Biz burada yenici olmak değil, çocukların mutlu olabileceği bir ortam yarattık. Çocuklarda buna bağlı olarak doğal yeteneklerini daha fazla ortaya koyuyor" diye konuştu.

"Felsefe Kardeşliği turnuvası adı altında Altınordu ile aynı görüşte olan kulüpleri bir araya getiriyoruz" diye sözlerine devam eden Özkan," Temelinde çocuk sevgisi yatan, oyun odaklı, süreç odaklı kulüplere kapılarımızı açıyoruz. Elimizden geldikçe tesislerimizde bu şenlik havasında geçen turnuvaları yapmak istiyoruz. Avrupa'da böyle bir çok turnuva var. Maalesef bizim ülkemizde hiç yapılmıyor. Yapılmasını desteklememizdeki amaç ülkemizin gençlerinin böyle turnuvalara ihtiyaç duyması. Altınordu olarak bu ihtiyaca öncü olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.


ÇEYREK FİNALE KALAN TAKIMLAR:
Bornova AVR 1, Kaplıkaya Kültürspor, Ankara Kartalspor, Yeni Girne SK, Karşıyaka, Murat Germen, Yeni Cami Akademi, Aydın Zeybek Gençlik, Kuzeyordu, Aksaray Belediye, Çorlu Altınoran 2, Genç Özgürspor, Çorlu Altınoran 1, Bandırma 17 Eylül, Urla Belediyespor, Ortaca Esnafspor, Çisemspor, Altınohoroz, Genç Özgürspor 1, Kuşadası Yıldızları, Kasırgaspor, Didimspor, Çorlu Fener 2, Aksaray Belediyespor, Kuzeyordu, Kastamonu Yıldızları, Aydın Zeybek Gençlik. • ORHUNBİLGE: YÖNÜMÜZ AVRUPA
  İCRA Kurulu Başkanımız, Habertürk TV'deki Bakış programına konuk oldu, çok önemli tespitlerde bulundu.
 • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.