ALTINORDU Organizasyonu çatısı altında toplanan 88 takımın mücadelesi, Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde coşkuyla sürüyor. 

Organizasyonun ikinci gününde birbirinden keyifli 132 maç oynanırken, fileler tam 319 kez havalandı. 2007-2008-2009 ve 2010 doğumluların yer aldığı turnuvada 1.300 çocuk, futbolun güzelliğini dolu dolu yaşarken, veliler de bu güzel anlara tribünden tanıklık etti.

Çocukların mutluluğunun önemli olduğunu belirten Başkanımız Seyit Mehmet Özkan,"Biz burada yenici olmak değil, çocukların mutlu olabileceği bir ortam yarattık. Çocuklarda buna bağlı olarak doğal yeteneklerini daha fazla ortaya koyuyor" diye konuştu.

"Felsefe Kardeşliği turnuvası adı altında Altınordu ile aynı görüşte olan kulüpleri bir araya getiriyoruz" diye sözlerine devam eden Özkan," Temelinde çocuk sevgisi yatan, oyun odaklı, süreç odaklı kulüplere kapılarımızı açıyoruz. Elimizden geldikçe tesislerimizde bu şenlik havasında geçen turnuvaları yapmak istiyoruz. Avrupa'da böyle bir çok turnuva var. Maalesef bizim ülkemizde hiç yapılmıyor. Yapılmasını desteklememizdeki amaç ülkemizin gençlerinin böyle turnuvalara ihtiyaç duyması. Altınordu olarak bu ihtiyaca öncü olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.


ÇEYREK FİNALE KALAN TAKIMLAR:
Bornova AVR 1, Kaplıkaya Kültürspor, Ankara Kartalspor, Yeni Girne SK, Karşıyaka, Murat Germen, Yeni Cami Akademi, Aydın Zeybek Gençlik, Kuzeyordu, Aksaray Belediye, Çorlu Altınoran 2, Genç Özgürspor, Çorlu Altınoran 1, Bandırma 17 Eylül, Urla Belediyespor, Ortaca Esnafspor, Çisemspor, Altınohoroz, Genç Özgürspor 1, Kuşadası Yıldızları, Kasırgaspor, Didimspor, Çorlu Fener 2, Aksaray Belediyespor, Kuzeyordu, Kastamonu Yıldızları, Aydın Zeybek Gençlik. • YOLUN AÇIK OLSUN YUSUF ACER
  DOKUZ yıldır birlikte olduğumuz evladımız, Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'a transfer oldu.
 • HATAYSPOR'A HAZIRIZ
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • HATAYSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  BOLU'da Hatayspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarına devam etti.
 • HATAYSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • YAZ TURNUVASI COŞKUSU
  SAİT Altınordu Tesisleri'nde iki gün süren Yaz Turnuvası'nda, 900 çocuğumuz futbolun keyfini yaşadı.
 • ALTINORDU'MUZ: 0 MENEMENSPOR: 3
  47. Folkart TSYD Ege Kupası finalinde bir topumuz direkten dönerken rakibimize yenilerek ikinci olduk.
 • ÖZKAN'DAN AXA SİGORTA'YA ZİYARET
  BAŞKANIMIZ, "Değerler ortağımız" Axa Sigorta'nın CEO'su Yavuz Ölken ile bir araya gelerek destekleri için teşekkür etti.
 • ALTINORDU'MUZDA TEKNİK ZİRVE
  A Takım teknik ekibimiz, "Altın madeni" gözüyle baktığımız ALFA'nın teknik kadrosuyla oyun sistemimizle ilgili geniş çaplı bir toplantı yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN...
  PETROL Ofisi ile 2017 yılında çıktığımız "Yol arkadaşlığı" hikayesi, İstanbul'da TSYD’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir buluşma ile anlatıldı.