FAIR-Play’in evrensel ilkelerini benimseyip futbolun itibarını yükseltmeyi hedefleyen kulüplerin tek çatı altında toplandığı Altınordu Felsefe Kardeşliği Futbol Turnuvası’nı, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde düzenliyoruz. İkincisini organize edeceğimiz dev turnuvaya bu kez 73 farklı takımdan 1.300’e yakın sporcu katılacak. Ülkemizin dört bir yanından ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelecek, “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” sloganına bağlı ekipler, üç gün boyunca dolu dolu futbol heyecanı yaşayacak.  

Altınordu Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan, Felsefe Kardeşliği’nin ülkemizde futbola yeni bir bakış açısı kazandıracağını belirterek, “Felsefe Kardeşliği ve bunun doğal uzantısı olan futbol turnuvası, bir misyonu ülke geneline yayma açısından çok önemli. Bizim gibi düşünen, aynı hedeflere odaklanan ve futbolun itibarını yükseltmeyi şiar edinen kulüpler olarak, çocuklarımıza yepyeni bir dünyanın temellerini el ele vererek atmak istiyoruz. Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde düzenleyeceğimiz turnuvada bunun en güzel örneklerini vereceğiz” dedi.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünyaya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.
 • 49. MİLLİMİZ EFE KAAN
  U15 Milli Takımımız, İsviçre ile oynadığı ikinci hazırlık maçından 4-1 mağlup ayrıldı. Oyuncumuz Efe Kaan Yıldız, ilk 11'de forma giyerek kulübümüzün 49. Milli futbolcusu oldu.
 • U15'LERİMİZ FİNALDE
  ALFA U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası'ndaki son maçında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalarak grubunu lider tamamladı. Gençlerimiz Cuma günü Beşiktaş ile kupa mücadelesi verecek.
 • U11'LERİMİZ 6-1 GALİP
  ALFA U11 Takımımız, İzmir ASKF U11 Ligi'nde Bucaspor'u farklı yendi.
 • MÜTHİŞ KEYİFLİ BİR GÜN
  ALFA U13 takımı oyuncularımız, önce 3D film izledi sonra çarpışan arabalara binip eğlenceli saatler geçirdi.
 • AMPUTE KAHRAMANLAR İLE BULUŞTUK
  AVRUPA şampiyonu ve Dünya ikincisi Ampute Milli Takımımız ile U17 ve U19 Elit Ligi’ni zirvede geçen gençlerimiz, Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki söyleşide buluştu.
 • SASALI'DA FUTBOL COŞKUSU
  SASALI İlköğretim Okulu ile birlikte düzenlediğimiz 19 Mayıs Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlar oynanırken çocuklar çok güzel üç gün geçirdi.
 • EROĞLU: ALTINORDU BİR PROJE KULÜBÜ
  TEKNİK Direktörümüz, Türk futbolundaki temel sorunun sürdürülebilirlik olduğunu vurgulayıp, kulübümüzün çok kısa bir sürede kendi çarklarını çeviren örnek bir yapıda olacağını söyledi.
 • U15'LERİMİZ FARKLI KAZANDI:5-0
  ALFA U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası'ndaki ikinci maçında MKE Ankaragücü U15'i 5-0 yendi.