FAIR-Play’in evrensel ilkelerini benimseyip futbolun itibarını yükseltmeyi hedefleyen kulüplerin tek çatı altında toplandığı Altınordu Felsefe Kardeşliği Futbol Turnuvası’nı, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde düzenliyoruz. İkincisini organize edeceğimiz dev turnuvaya bu kez 73 farklı takımdan 1.300’e yakın sporcu katılacak. Ülkemizin dört bir yanından ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelecek, “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” sloganına bağlı ekipler, üç gün boyunca dolu dolu futbol heyecanı yaşayacak.  

Altınordu Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan, Felsefe Kardeşliği’nin ülkemizde futbola yeni bir bakış açısı kazandıracağını belirterek, “Felsefe Kardeşliği ve bunun doğal uzantısı olan futbol turnuvası, bir misyonu ülke geneline yayma açısından çok önemli. Bizim gibi düşünen, aynı hedeflere odaklanan ve futbolun itibarını yükseltmeyi şiar edinen kulüpler olarak, çocuklarımıza yepyeni bir dünyanın temellerini el ele vererek atmak istiyoruz. Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde düzenleyeceğimiz turnuvada bunun en güzel örneklerini vereceğiz” dedi.
 • YOLUN AÇIK OLSUN YUSUF ACER
  DOKUZ yıldır birlikte olduğumuz evladımız, Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'a transfer oldu.
 • HATAYSPOR'A HAZIRIZ
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • HATAYSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  BOLU'da Hatayspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarına devam etti.
 • HATAYSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • YAZ TURNUVASI COŞKUSU
  SAİT Altınordu Tesisleri'nde iki gün süren Yaz Turnuvası'nda, 900 çocuğumuz futbolun keyfini yaşadı.
 • ALTINORDU'MUZ: 0 MENEMENSPOR: 3
  47. Folkart TSYD Ege Kupası finalinde bir topumuz direkten dönerken rakibimize yenilerek ikinci olduk.
 • ÖZKAN'DAN AXA SİGORTA'YA ZİYARET
  BAŞKANIMIZ, "Değerler ortağımız" Axa Sigorta'nın CEO'su Yavuz Ölken ile bir araya gelerek destekleri için teşekkür etti.
 • ALTINORDU'MUZDA TEKNİK ZİRVE
  A Takım teknik ekibimiz, "Altın madeni" gözüyle baktığımız ALFA'nın teknik kadrosuyla oyun sistemimizle ilgili geniş çaplı bir toplantı yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN...
  PETROL Ofisi ile 2017 yılında çıktığımız "Yol arkadaşlığı" hikayesi, İstanbul'da TSYD’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir buluşma ile anlatıldı.