ANTALYA'da TFF'nin düzenlediği 3. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Çaykur Rizespor'u 8-1 yenerek organizasyonu beşinci tamamladı. 
Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde yapılan karşılaşmadaki gollerimizi 14 ve 38. dakikalarda Tugay Güner, 57 ve 80'de Yunus Sekmen, 30'da Mustafa Pınarcı, 54'te Çağdaş Şendur, 61'de Süleyman Umut Altan ve 77'de Okan Keşan kaydetti. Asistlerimizi Süleyman Umut Altan, Hakan Öztürk, Çağdaş Şendur, Okan Keşan, Yunus Sekmen ve Tugay Güner'den geldi.Rakibin tek golü 41.dakikada geldi. Takımımızdan Kerem Erdem sarı kart gören futbolcumuz oldu. 

1-4-3-3 taktiği ile oynayan ekibimiz sahada, Serhat Öztaşdelen (1) – Hakan Öztürk (2), İlker Akar (4), Kerem Erdem (5) (Dk.58 Okan Keşan), Mustafa Kocabaş (3) (Dk.30 Mustafa Özbay) - Tugay Güner (6), Çağdaş Şendur (8) (Dk.58 Recep Koçak), Melih Serhat İştar (8), Mustafa Pınarcı (7) (Dk.49 Sami Satılmış), Talha Yılmaz (11) (Dk.49 Yunus Sekmen) ve Süleyman Umut Altan (9) kadrosuyla mücadele etti. 

U15'lerimiz, 3. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda iki galibiyet ve iki mağlubiyet aldı.  • YOLUN AÇIK OLSUN YUSUF ACER
  DOKUZ yıldır birlikte olduğumuz evladımız, Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'a transfer oldu.
 • HATAYSPOR'A HAZIRIZ
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • HATAYSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  BOLU'da Hatayspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın hazırlıklarına devam etti.
 • HATAYSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Ligi'nin ilk maçında deplasmanda Hatayspor ile Bolu'da karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • YAZ TURNUVASI COŞKUSU
  SAİT Altınordu Tesisleri'nde iki gün süren Yaz Turnuvası'nda, 900 çocuğumuz futbolun keyfini yaşadı.
 • ALTINORDU'MUZ: 0 MENEMENSPOR: 3
  47. Folkart TSYD Ege Kupası finalinde bir topumuz direkten dönerken rakibimize yenilerek ikinci olduk.
 • ÖZKAN'DAN AXA SİGORTA'YA ZİYARET
  BAŞKANIMIZ, "Değerler ortağımız" Axa Sigorta'nın CEO'su Yavuz Ölken ile bir araya gelerek destekleri için teşekkür etti.
 • ALTINORDU'MUZDA TEKNİK ZİRVE
  A Takım teknik ekibimiz, "Altın madeni" gözüyle baktığımız ALFA'nın teknik kadrosuyla oyun sistemimizle ilgili geniş çaplı bir toplantı yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN...
  PETROL Ofisi ile 2017 yılında çıktığımız "Yol arkadaşlığı" hikayesi, İstanbul'da TSYD’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir buluşma ile anlatıldı.