ALTINORDU'muz zorlu Eskişehirspor deplasmanda 3 puanı 4 golle alırken Teknik Direktörümüz önemli galibiyeti çabuk reaksiyon  vermemize bağladı.

Konuşmasına Çanakkale Deniz Zaferi'mizin 104. Yılı ile başlayan Eroğlu, "Pazartesi günü Çanakkale Deniz Zaferi'mizin 104. yılı.  Bu toprakların vatan olmasını sağlayan başta  Ulu Önderimiz Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Bugün bu muhteşem atmosferde futbol bile oynamayı Çanakkale'de toprağı kanlarıyla sulayanlara borçluyuz" dedi.

Eroğlu, ilk golün ardından çabuk reaksiyon gösterdiğimizi vurgulayarak "Eskişehir her takım için, şartlar ne olursa olsun zor bir deplasman. Bunu bilerek, kontrollü ve kendimizden emin olarak oynadık. Yediğimiz gole hemen yanıt vermemiz kontrolün bizde olmasını sağladı. İkinci yarıda ise her şey planladığımız gibi gelişti ve çok önemli bir galibiyet elde ettik" diye konuştu.
 • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.