ALTINORDU Merkez Futbol Okulu (AFO) teknik ekibimiz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Gazi Hastanesi'ne giderek, sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sait Altınordu İdari Direktörü Kural Altıntaş, Gazi Hastanesi Başhekimi Bülent Albayrak'a isminin yazılı olduğu Altınordu efsane forması hediye ederken, teknik ekibimiz Hekimlere ve hastane çalışanlara çiçek verdi.

Selçuk Devlet Hastanesi, Kuşadası Gözde Hastanesi ve Mersinlioğlu Diş Polikliniği'ne giden çocuklarımız, Diş Doktoru Özlem Mersinlioğlu'nu ziyaret ederken, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutladı.

ALFA Genel Kaptanımız Halit Eroğlu ve Muhasebe ve Mali İşler Müdürü Fadime Eskiköy Polat da Sporcu Sağlığı Birimi çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutlayıp hediye verdi.

Eskişehirspor'la oynayacağımız karşılaşma için bu kentte kampa giren A Takımımızda kulüp doktorumuz Gürbey Kahveci, fizyoterapistimiz Kürşat Yarar, masörlerimiz Özgür Savaş Bilgen ve Samet Şanslı'nın da Tıp Bayramı'nı kutladık.  • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • ÖZGÜLGÜN'DEN İMZA GÜNÜ
  3. Çakabey Kitap Günleri kapsamında İzmir'de bulunan ve ailemizin bir parçası olan tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün, ALFA U17 ve AFO U10 Takımıza kitap imzaladı.
 • U16'LARIMIZ LİDER TAMAMLADI
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası üçüncü maçında Kazakistan temsilcisi FC Kairat'ı 4-0 mağlup etti.
 • SON SİSTEM İNGİLİZCE DERSİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) öğrencileri, kurulan yabancı dil laboratuvarı sayesinde daha iyi odaklanıp daha hızlı öğreniyor...
 • OSMANLISPOR STARTI VERİLDİ
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını üç günlük iznin ardından başladı.
 • GAZİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato'yla biraraya geldi.
 • U16'LARIMIZ TEK GOLLE KAZANDI:0-1
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası ikinci maçında Rubin Kazan'ı Abdullah Soğucak'ın golüyle yendi.
 • SAYGIYLA ANIYORUZ...
  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104.yıldönümünde aziz şehitlerimizi yaptığımız törenlerle yad ettik.
 • OLİMPİK LYON İLE İŞ BİRLİĞİ ADIMLARI
  DÜNYACA ünlü Fransız kulübünün yetkilileri İzmir'e geldi, organizasyon yapımızı inceledi ve ileriye dönek iş birliğinin ilk adımları atıldı.
 • U16’LAR GOLSÜZ BERABERE: 0-0
  EKİBİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası ilk maçında Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile golsüz berabere kaldı.