ALTINORDU Merkez Futbol Okulu (AFO) teknik ekibimiz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Gazi Hastanesi'ne giderek, sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sait Altınordu İdari Direktörü Kural Altıntaş, Gazi Hastanesi Başhekimi Bülent Albayrak'a isminin yazılı olduğu Altınordu efsane forması hediye ederken, teknik ekibimiz Hekimlere ve hastane çalışanlara çiçek verdi.

Selçuk Devlet Hastanesi, Kuşadası Gözde Hastanesi ve Mersinlioğlu Diş Polikliniği'ne giden çocuklarımız, Diş Doktoru Özlem Mersinlioğlu'nu ziyaret ederken, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutladı.

ALFA Genel Kaptanımız Halit Eroğlu ve Muhasebe ve Mali İşler Müdürü Fadime Eskiköy Polat da Sporcu Sağlığı Birimi çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutlayıp hediye verdi.

Eskişehirspor'la oynayacağımız karşılaşma için bu kentte kampa giren A Takımımızda kulüp doktorumuz Gürbey Kahveci, fizyoterapistimiz Kürşat Yarar, masörlerimiz Özgür Savaş Bilgen ve Samet Şanslı'nın da Tıp Bayramı'nı kutladık.  • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.