BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 31 Mart tarihinde görevine veda edecek Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de katıldığı ziyarette, Atila'ya hizmetleri ve kulübümüze destekleri için teşekkür eden Özkan, "Sayın Atila'nın İzmir'e spor konusunda kazandırdıkları ortada. Süper Lig, UEFA Gençlik Ligi ve Spor Totot 1. Lig maçlarına ev sahipliği yapan Bornova Belediye Stadı'nın kentimize kazandırılmasını her açıdan çok değerli buluyoruz. Bornova'da genç ve eğitimli bir nüfus var. Biz de kulüp olarak hızlı bir yapılanma süreci yaşıyoruz ve Bornova'yı çok önemsiyoruz. Sayın Atila'yı ise kulübümüzde Bornova Onursal Başkanı olarak görmek istiyoruz" diye konuştu. 

Altınordu'nun Bornova Stadı yapımında büyük emek sahibi olduğunun altını çizen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ise "Sayın Özkan ve ekibi, taşın altına elini koyarak stadın tamamlanmasında önemli rol oynadı. Bunun neticesinde ise ortaya çok güzel meyveler çıktı. İlerleyen günlerde Bornova, Altınordu ile önemli işler yapacaktır" dedi.

Özkan ziyaretin ardından Atila'ya geçmişten bugüne Altınordu logolarının yer aldığı özel çerçeveyi takdim etti. • ADANA DEMİRSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.
 • GÖZTEPE İLE ÖZEL MAÇ
  ALFA U13 Takımımız, özel maçta Göztepe U13 ile özel maçta karşılaştı.
 • U14’LERİMİZ MAĞLUP OLDU: 1-3
  ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi’nin 20. hafta maçında Göztepe U14 takımına 3-1 mağlup oldu.
 • 16’LARIMIZ YENİLDİ: 3-0
  U16 Takımımız, Katar'da düzenlenen Alkass Cup ilk maçında, Mohammed VI Futbol Akademi’ye 3-0 mağlup oldu.
 • GRASSHOPPER'I AĞIRLIYORUZ
  İSVİÇRE'nin ünlü Grasshopper Zürih ekibinin akademi takımları, hazırlık maçları serisi ve kamp için 178 kişilik dev kafileyle geldi.
 • U19’LARIMIZ KAYBETTİ: 2-1
  ELİT A U19 Ligi’nde mücadele eden ALFA U18/19 Takımımız, deplasmanda Aytemiz Alanyaspor U19 takımına 2-1 mağlup oldu.
 • KARŞIYAKA İLE İKİ ÖZEL MAÇ
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, dost takım Karşıyaka U11 ve U12 takımları ile karşılaştı.
 • U17’LERİMİZ FARKLI KAZANDI: 5-2
  ELİT U17 Ligi’nde mücadele eden ALFA U17 Takımımız, 22. hafta maçında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor U17 takımını 5-2 yendi.
 • TOHUMLARI TOPRAKLA BULUŞTURDUK
  ÇOCUKLARIMIZ, Metin Oktay Yerleşkesi'ndeki organik tarım alanında fideler ve tohumları elleriyle dikip, can sularını verdi.
 • EROĞLU: PUAN FARKINI KORUDUK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-2 berabere kaldığımız Osmanlıspor maçını değerlendirdi.