BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 31 Mart tarihinde görevine veda edecek Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de katıldığı ziyarette, Atila'ya hizmetleri ve kulübümüze destekleri için teşekkür eden Özkan, "Sayın Atila'nın İzmir'e spor konusunda kazandırdıkları ortada. Süper Lig, UEFA Gençlik Ligi ve Spor Totot 1. Lig maçlarına ev sahipliği yapan Bornova Belediye Stadı'nın kentimize kazandırılmasını her açıdan çok değerli buluyoruz. Bornova'da genç ve eğitimli bir nüfus var. Biz de kulüp olarak hızlı bir yapılanma süreci yaşıyoruz ve Bornova'yı çok önemsiyoruz. Sayın Atila'yı ise kulübümüzde Bornova Onursal Başkanı olarak görmek istiyoruz" diye konuştu. 

Altınordu'nun Bornova Stadı yapımında büyük emek sahibi olduğunun altını çizen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ise "Sayın Özkan ve ekibi, taşın altına elini koyarak stadın tamamlanmasında önemli rol oynadı. Bunun neticesinde ise ortaya çok güzel meyveler çıktı. İlerleyen günlerde Bornova, Altınordu ile önemli işler yapacaktır" dedi.

Özkan ziyaretin ardından Atila'ya geçmişten bugüne Altınordu logolarının yer aldığı özel çerçeveyi takdim etti. • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • ÖZGÜLGÜN'DEN İMZA GÜNÜ
  3. Çakabey Kitap Günleri kapsamında İzmir'de bulunan ve ailemizin bir parçası olan tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün, ALFA U17 ve AFO U10 Takımıza kitap imzaladı.
 • U16'LARIMIZ LİDER TAMAMLADI
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası üçüncü maçında Kazakistan temsilcisi FC Kairat'ı 4-0 mağlup etti.
 • SON SİSTEM İNGİLİZCE DERSİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) öğrencileri, kurulan yabancı dil laboratuvarı sayesinde daha iyi odaklanıp daha hızlı öğreniyor...
 • OSMANLISPOR STARTI VERİLDİ
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını üç günlük iznin ardından başladı.
 • GAZİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato'yla biraraya geldi.
 • U16'LARIMIZ TEK GOLLE KAZANDI:0-1
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası ikinci maçında Rubin Kazan'ı Abdullah Soğucak'ın golüyle yendi.
 • SAYGIYLA ANIYORUZ...
  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104.yıldönümünde aziz şehitlerimizi yaptığımız törenlerle yad ettik.
 • OLİMPİK LYON İLE İŞ BİRLİĞİ ADIMLARI
  DÜNYACA ünlü Fransız kulübünün yetkilileri İzmir'e geldi, organizasyon yapımızı inceledi ve ileriye dönek iş birliğinin ilk adımları atıldı.
 • U16’LAR GOLSÜZ BERABERE: 0-0
  EKİBİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası ilk maçında Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile golsüz berabere kaldı.