BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 31 Mart tarihinde görevine veda edecek Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de katıldığı ziyarette, Atila'ya hizmetleri ve kulübümüze destekleri için teşekkür eden Özkan, "Sayın Atila'nın İzmir'e spor konusunda kazandırdıkları ortada. Süper Lig, UEFA Gençlik Ligi ve Spor Totot 1. Lig maçlarına ev sahipliği yapan Bornova Belediye Stadı'nın kentimize kazandırılmasını her açıdan çok değerli buluyoruz. Bornova'da genç ve eğitimli bir nüfus var. Biz de kulüp olarak hızlı bir yapılanma süreci yaşıyoruz ve Bornova'yı çok önemsiyoruz. Sayın Atila'yı ise kulübümüzde Bornova Onursal Başkanı olarak görmek istiyoruz" diye konuştu. 

Altınordu'nun Bornova Stadı yapımında büyük emek sahibi olduğunun altını çizen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ise "Sayın Özkan ve ekibi, taşın altına elini koyarak stadın tamamlanmasında önemli rol oynadı. Bunun neticesinde ise ortaya çok güzel meyveler çıktı. İlerleyen günlerde Bornova, Altınordu ile önemli işler yapacaktır" dedi.

Özkan ziyaretin ardından Atila'ya geçmişten bugüne Altınordu logolarının yer aldığı özel çerçeveyi takdim etti. • ERSEL ASLIYÜKSEK ALTINORDU'MUZDA
  DIŞ transferde ikinci imzayı Afjet Afyonspor’un 26 yaşındaki sağ kanat oyuncusuna attırdık.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampının üçüncü günündeki son antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
  YENİ sezon ikinci etap kampına devam eden Altınordu'muz, bugün taktik bir antrenman gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA YOĞUN TEMPO
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ikinci antrenmanını Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • SALİHLİ’DEN ZİYARETÇİMİZ VAR
  SALİHLİ Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ve ekibi, Torbalı’ya gelerek Metin Oktay Yerleşkesi’nde Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluştu.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampı ikinci günün ilk antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • ERZURUM'DA İLK İDMAN
  ALTINORDU'muz, yeni sezon ikinci etap kampının ilk çalışmasını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • SAYIN YAHŞİ İLE KARŞILIKLI ZİYARET
  İZMİR İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Yahşi ile yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde makamında ve yerleşkemizde bir araya geldik.
 • ALTINORDU'MUZ İLK ETABI BİTİRDİ
  EKİBİMİZ, Erzurum kampı öncesinde İzmir'deki hazırlıklarını tamamladı.
 • TAKIMIMIZ YOĞUN TEMPODA
  YENİ sezon hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muz, bugün çifte idman gerçekleştirdi.