BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 31 Mart tarihinde görevine veda edecek Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de katıldığı ziyarette, Atila'ya hizmetleri ve kulübümüze destekleri için teşekkür eden Özkan, "Sayın Atila'nın İzmir'e spor konusunda kazandırdıkları ortada. Süper Lig, UEFA Gençlik Ligi ve Spor Totot 1. Lig maçlarına ev sahipliği yapan Bornova Belediye Stadı'nın kentimize kazandırılmasını her açıdan çok değerli buluyoruz. Bornova'da genç ve eğitimli bir nüfus var. Biz de kulüp olarak hızlı bir yapılanma süreci yaşıyoruz ve Bornova'yı çok önemsiyoruz. Sayın Atila'yı ise kulübümüzde Bornova Onursal Başkanı olarak görmek istiyoruz" diye konuştu. 

Altınordu'nun Bornova Stadı yapımında büyük emek sahibi olduğunun altını çizen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ise "Sayın Özkan ve ekibi, taşın altına elini koyarak stadın tamamlanmasında önemli rol oynadı. Bunun neticesinde ise ortaya çok güzel meyveler çıktı. İlerleyen günlerde Bornova, Altınordu ile önemli işler yapacaktır" dedi.

Özkan ziyaretin ardından Atila'ya geçmişten bugüne Altınordu logolarının yer aldığı özel çerçeveyi takdim etti. • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.