MEDİPOL Başakşehir’in tecrübeli oyuncusu Gökhan İnler, İzmir’e gelip, Altınordu FK Tesisleri’ni ziyaret etti, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluşup, öz kaynak sistemimizle ilgili bilgiler aldı. 

Kendi soyadını taşıyan İnler Spor ve Eğitim Vakfı’nda (İSEV) futbolcu yetiştirilmesiyle ilgili proje çalışmaları içinde olduğunu ifade eden İnler, “İsviçre, İtalya ve İngiltere’de forma giyen bir futbolcu olarak sürekli üst düzey futbol sohbetlerinde adı geçen Altınordu FK’yı yerinde görmek ve Başkan Seyit Mehmet Özkan ile tanışmak istedim. Gördüm ki,  oluşturduğumuz vakfa son derece iyi örnek olacak bir yapı kurulmuş. Türkiye’de böylesine güzel bir sistemin hayata geçmiş olması, benim için gurur kaynağıdır. Altınordu Futbol Akademisi, Avrupa’da gittiğim bir çok organizasyonda övgüyle söz edeceğim bir model olacak. İnanıyorum ki buradan çok önemli yıldızlar çıkacak ve Avrupa Ligleri’nde forma giyecek” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Gökhan İnler’in altyapısı güçlü, Avrupa’nın en zorlu iki liginde görev aldığını belirterek, “35 yaşındaki Gökhan’ın, aktif futbol yaşamının ardından kendi kurduğu vakıfla futbola ve ülke çocuklarına destek olacağını görmek çok güzel. Biz her türlü bilgi ve tecrübemizi bu toprakların çocuklarına hizmet için paylaşmaya hazırız. Gökhan’a hem Başakşehir’de, hem de  saha dışındaki projelerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.. 

Gökhan İnler Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’a kendi adını taşıyan forma hediye ederken, Özkan da İnler’e Altınordu forması ve ürünlerinin bulunduğu hediye paketi sundu.  • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • ÖZGÜLGÜN'DEN İMZA GÜNÜ
  3. Çakabey Kitap Günleri kapsamında İzmir'de bulunan ve ailemizin bir parçası olan tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün, ALFA U17 ve AFO U10 Takımıza kitap imzaladı.
 • U16'LARIMIZ LİDER TAMAMLADI
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası üçüncü maçında Kazakistan temsilcisi FC Kairat'ı 4-0 mağlup etti.
 • SON SİSTEM İNGİLİZCE DERSİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) öğrencileri, kurulan yabancı dil laboratuvarı sayesinde daha iyi odaklanıp daha hızlı öğreniyor...
 • OSMANLISPOR STARTI VERİLDİ
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını üç günlük iznin ardından başladı.
 • GAZİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato'yla biraraya geldi.
 • U16'LARIMIZ TEK GOLLE KAZANDI:0-1
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası ikinci maçında Rubin Kazan'ı Abdullah Soğucak'ın golüyle yendi.
 • SAYGIYLA ANIYORUZ...
  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104.yıldönümünde aziz şehitlerimizi yaptığımız törenlerle yad ettik.
 • OLİMPİK LYON İLE İŞ BİRLİĞİ ADIMLARI
  DÜNYACA ünlü Fransız kulübünün yetkilileri İzmir'e geldi, organizasyon yapımızı inceledi ve ileriye dönek iş birliğinin ilk adımları atıldı.
 • U16’LAR GOLSÜZ BERABERE: 0-0
  EKİBİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası ilk maçında Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile golsüz berabere kaldı.