MEDİPOL Başakşehir’in tecrübeli oyuncusu Gökhan İnler, İzmir’e gelip, Altınordu FK Tesisleri’ni ziyaret etti, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile buluşup, öz kaynak sistemimizle ilgili bilgiler aldı. 

Kendi soyadını taşıyan İnler Spor ve Eğitim Vakfı’nda (İSEV) futbolcu yetiştirilmesiyle ilgili proje çalışmaları içinde olduğunu ifade eden İnler, “İsviçre, İtalya ve İngiltere’de forma giyen bir futbolcu olarak sürekli üst düzey futbol sohbetlerinde adı geçen Altınordu FK’yı yerinde görmek ve Başkan Seyit Mehmet Özkan ile tanışmak istedim. Gördüm ki,  oluşturduğumuz vakfa son derece iyi örnek olacak bir yapı kurulmuş. Türkiye’de böylesine güzel bir sistemin hayata geçmiş olması, benim için gurur kaynağıdır. Altınordu Futbol Akademisi, Avrupa’da gittiğim bir çok organizasyonda övgüyle söz edeceğim bir model olacak. İnanıyorum ki buradan çok önemli yıldızlar çıkacak ve Avrupa Ligleri’nde forma giyecek” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Gökhan İnler’in altyapısı güçlü, Avrupa’nın en zorlu iki liginde görev aldığını belirterek, “35 yaşındaki Gökhan’ın, aktif futbol yaşamının ardından kendi kurduğu vakıfla futbola ve ülke çocuklarına destek olacağını görmek çok güzel. Biz her türlü bilgi ve tecrübemizi bu toprakların çocuklarına hizmet için paylaşmaya hazırız. Gökhan’a hem Başakşehir’de, hem de  saha dışındaki projelerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.. 

Gökhan İnler Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’a kendi adını taşıyan forma hediye ederken, Özkan da İnler’e Altınordu forması ve ürünlerinin bulunduğu hediye paketi sundu.  • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.