KONAK Belediye Başkan Adayı Abdül Batur, kulübümüzü ziyaret etti. Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri’nde Batur'u Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, çocuklarımızla birlikte karşıladı. İcra Kurulu Başkanımız (CE) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de yer aldığı ziyarette Batur, AO Mağaza'dan başladığı turunda senseball oynadı, tarihi kupaların bulunduğu müzeyi gezdi, kafes futbolu ve Hıt-It alanında çalışan geleceğin yıldız adaylarını izledi. Futboldaki ustalığını Passense'deki isabetli vuruşlarıyla gösteren Batur, minik futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Özkan’ın Türk futbolu adına kısa sürede inanılmaz işler yaptığının altını çizen Batur, “Kendisini hem takdir ediyor, hem de İzmir halkı adına teşekkür ediyorum. Özkan ile çocukluğumuz birlikte geçti. Heyecanı hiç bitmeyen, el attığı her işin, her zaman en iyisini yapan bir arkadaşa sahip olmak beni gururlandırıyor. Altınordu öz kaynak sistemi, daha da gelişerek, ülkemiz futboluna Avrupa’da önemli bir kulvar açacak. Burası, futbola yeni başlayan çocuklar için Avrupa standartlarında bir tesis. Diğer yerleşke ve tesislerin çok daha ileri düzeyde olduğunu biliyorum. Kısa zamanda Altınordu Futbol Akademisi’ni de görmek istiyorum” diye konuştu.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ise Narlıdere’ye uzun yıllardır önemli hizmetlerde bulunan Abdül Batur’a çıktığı yeni yolda başarılar dilerken, “Sayın Abdül Batur ile çocukluktan bu yana çok anımız var. Sporu seven, sporcuya kıymet veren, yeniliğe açık bir yapısı olduğu için hep önemli görevler üstlendi. Bundan sonraki hedeflerinde de başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, ziyaretin sonunda Abdül Batur’a tarihi logolarımızın olduğu özel çerçeve, boş zamanlarında çalışacağı senseball ve incir hediye etti. • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • ÖZGÜLGÜN'DEN İMZA GÜNÜ
  3. Çakabey Kitap Günleri kapsamında İzmir'de bulunan ve ailemizin bir parçası olan tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün, ALFA U17 ve AFO U10 Takımıza kitap imzaladı.
 • U16'LARIMIZ LİDER TAMAMLADI
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası üçüncü maçında Kazakistan temsilcisi FC Kairat'ı 4-0 mağlup etti.
 • SON SİSTEM İNGİLİZCE DERSİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) öğrencileri, kurulan yabancı dil laboratuvarı sayesinde daha iyi odaklanıp daha hızlı öğreniyor...
 • OSMANLISPOR STARTI VERİLDİ
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını üç günlük iznin ardından başladı.
 • GAZİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato'yla biraraya geldi.
 • U16'LARIMIZ TEK GOLLE KAZANDI:0-1
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası ikinci maçında Rubin Kazan'ı Abdullah Soğucak'ın golüyle yendi.
 • SAYGIYLA ANIYORUZ...
  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104.yıldönümünde aziz şehitlerimizi yaptığımız törenlerle yad ettik.
 • OLİMPİK LYON İLE İŞ BİRLİĞİ ADIMLARI
  DÜNYACA ünlü Fransız kulübünün yetkilileri İzmir'e geldi, organizasyon yapımızı inceledi ve ileriye dönek iş birliğinin ilk adımları atıldı.
 • U16’LAR GOLSÜZ BERABERE: 0-0
  EKİBİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası ilk maçında Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile golsüz berabere kaldı.