KONAK Belediye Başkan Adayı Abdül Batur, kulübümüzü ziyaret etti. Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri’nde Batur'u Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, çocuklarımızla birlikte karşıladı. İcra Kurulu Başkanımız (CE) Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez'in de yer aldığı ziyarette Batur, AO Mağaza'dan başladığı turunda senseball oynadı, tarihi kupaların bulunduğu müzeyi gezdi, kafes futbolu ve Hıt-It alanında çalışan geleceğin yıldız adaylarını izledi. Futboldaki ustalığını Passense'deki isabetli vuruşlarıyla gösteren Batur, minik futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Özkan’ın Türk futbolu adına kısa sürede inanılmaz işler yaptığının altını çizen Batur, “Kendisini hem takdir ediyor, hem de İzmir halkı adına teşekkür ediyorum. Özkan ile çocukluğumuz birlikte geçti. Heyecanı hiç bitmeyen, el attığı her işin, her zaman en iyisini yapan bir arkadaşa sahip olmak beni gururlandırıyor. Altınordu öz kaynak sistemi, daha da gelişerek, ülkemiz futboluna Avrupa’da önemli bir kulvar açacak. Burası, futbola yeni başlayan çocuklar için Avrupa standartlarında bir tesis. Diğer yerleşke ve tesislerin çok daha ileri düzeyde olduğunu biliyorum. Kısa zamanda Altınordu Futbol Akademisi’ni de görmek istiyorum” diye konuştu.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ise Narlıdere’ye uzun yıllardır önemli hizmetlerde bulunan Abdül Batur’a çıktığı yeni yolda başarılar dilerken, “Sayın Abdül Batur ile çocukluktan bu yana çok anımız var. Sporu seven, sporcuya kıymet veren, yeniliğe açık bir yapısı olduğu için hep önemli görevler üstlendi. Bundan sonraki hedeflerinde de başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, ziyaretin sonunda Abdül Batur’a tarihi logolarımızın olduğu özel çerçeve, boş zamanlarında çalışacağı senseball ve incir hediye etti. • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.