ALTINORDU Futbol Okulları'mızın geçtiğimiz hafta organize ettiği Felsefe Turnuvası'nın ardından, düzenlediği Elitler Kampı'nda 2007 ve 2008 doğumlu yaş grubu öğrencilerimiz birbirinden çekişmeli maçlar oynadı. Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde düzenlenen organizasyonda Alaşehir, Aydın, Bodrum, Çine, Datça, Denizli, Fethiye, Marmaris, Milas, Ortaca, Büyükçekmece, Çorlu, Edirne, Bursa, Sakarya, Antalya, Muratpaşa-Çallı, Gelendost ve Gaziantep Futbol Okullarımız arasından seçilen 64 öğrencimiz, Cumartesi ve Pazar günü futbola doyarken, yeşil sahada hünerlerini sergiledi. Her takımımız günde 5'er maç yaparken, Altınordu Oyuncu İzleme Birimimiz ve antrenörlerimiz karşılaşmaları tribünden takip etti.

"Felsefe Kardeşliği Projesi" adı altında kaliteli bir turnuva organize etmekten mutluluk duyduklarını belirten Altınordu Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan,"İlk AFO Elit Kampı'nı 3-4-5-6 Temmuz'da yapmıştık. Bu hafta düzenlediğimiz ikinci AFO kampında yine güzel bir organizasyona imza attık. Sahadaki çocuklarımızı futbol oynarken görmek bizleri çok mutlu ediyor. İlerleyen haftalarda kampımız devam edecek" ifadelerini kullandı. • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.