U17 Milli Takımımızın 18-20 Eylül tarihlerinde Dublin'de İrlanda Cumhuriyeti ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosu belli oldu. Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U17 ve U18 takımlarımızdan Rahmi Salih Kaya, Polat Abay ve Salih Kavrazlı aday kadroya çağrıldı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 15 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 18:00'de Beykoz Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

MAÇ PROGRAMI 

18 Eylül Salı TSİ 18:00'da İrlanda Cumhuriyeti

20 Eylül Perşembe TSİ 18:00'da İrlanda Cumhuriyeti



  • PENDİKSPOR: 2 ALTINORDU'MUZ: 1
    KALECİMİZ Erhan Erentürk'ün penaltı kurtardığı maçta rakibimize mağlup olarak Ziraat Türkiye Kupası'na veda ettik.
  • KUPA SINAVI
    ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
  • HEYECAN DOLU TURNUVA
    U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarının Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
  • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
    ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
  • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
    ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
  • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
  • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
  • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
    HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
  • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
    ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
  • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
    ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.