İTALYA'da birbirinden güçlü kulüplerin yer aldığı Ravenna Top Cup'ta mücadele eden Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U13 takımımız, 3'te 3 yaparak puanını 9'a yükseltti. Daha önce grubu'ndaki ilk maçında İtalya temsilcisi  ASD Lykos'u 4-1 yenen ekibimiz, Progresso Calcio'yu 5-1, Capezzano Pianore'yi de 2-0 mağlup etti. 
Takımımız Pogresso Calcio'yu 9 ve 13.dakikada Sercan Demirkıran (Asistler Burak İngenç ve Furkan Emin Kaçmaz), 11'de Kerim Göle (Asist Ege Arslan), 27'de Ege Arslan ve 35.dakikada Arif Asaf Gültekin'in (Asist Deha Bayramoğlu) golleriyle 5-1 yendi.

Çocuklarımız Progresso Calcio karşısında Onuralp Çevikkan-Ata Cem Karakıvrak, Fırat Başkaya, Muharrem Çizgili (Dk.24 Sebahattin Emir Boz), Muharrem Emir Erkul (Dk.20 Deha Bayramoğlu), Ensar Sultansuyu, Emir Erkul, Burak İngenç (Dk.32 Egemen Akgül), Ege Arslan (Dk.29 Yiğit Alp Özkurt), Kerim Göle, Sercan Demirkıran (Dk.27 Arif Gültekin), Furkan Emin Kaçmaz (Dk.28 Arda Karaca) kadrosuyla mücadele etti.

Capezzano Pianore'yi 2-0 yendiğimiz maçta ise ekibimiz sahada Talha Kurtiş-Ensar Sultansuyu, Muharrem Çizgili, Fırat Başkaya (Dk.36 Sebahattim Emir Boz), Ata Cem Karakıvrak, Burak İngenç, Muharrem Emir Erkul (Dk.30 Deha Bayramoğlu), Ege Arslan (Dk.32 Arda Karaca), Arif Gültekin (Dk.27 Kerim Göle), Sercan Demirkıran, Furkan Emin Kaçmaz (Dk.38 Egemen Akgül) kadrosuyla mücadele etti. Gollerimiz 28.dakikada Kerim Göle ve 32'de Furkan Emin Kaçmaz'dan geldi.

Çocuklarımız yarın 11.30'da FC Empoli U13, 17.00'de ise Santarcengelo U13 takımı ile karşı karşıya gelecek.



  • BAŞKANIMIZ ÖZKAN, TEDX'E KATILDI
    KÜLTÜR Üniversitesi'nde düzenlenen "Dönüşüm" temalı organizasyonda Altınordu'nun dönüşüm öyküsünü detaylı bir şekilde anlattı.
  • EROĞLU: HER HAFTA ÇOK ÖNEMLİ
    TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız Gazişehir FK karşılaşmasını değerlendirdi.
  • ALTINORDU'MUZ: 1 GAZİŞEHİR FK: 0
    ZORLU maçta rakibimizi Alican Özfesli'nin tek golüyle yenmeyi başardık ve 38 puana yükseldik.
  • U16'LARIMIZ KAZANDI:2-1
    ELİT U16 Ligi'nde mücadele eden ALFA U16 Takımımız, Adana Demirspor U16 Takımını yendi.
  • U15'LERİMİZDEN NET GALİBİYET:4-0
    ALFA U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde Adana Demirspor'u farklı yendi.
  • U14'LERİMİZ 2-0 KAZANDI
    ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi'nde Adana Demirspor'u Sercan Demirkıran ve Ethem Vardar'ın golleriyle yendi.
  • U12'LERDEN YARIM DÜZİNE GOL
    İZMİR ASKF U12 Ligi Play-Off grubu ikinci maçında takımımız, Balçova Belediye Termalspor'u 6-1 yenerek ikide iki yaptı.
  • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
    ALTINORDU'muz Pazar günü saat 16:00'da evinde oynayacağı Gaziantep Gazişehir FK karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
  • U19'LAR BERABERE KALDI:1-1
    ALFA U19 (2000-2001) Karması, U19 Elit B Ligi'nde deplasmanda Gaziantep Gazişehir FK karşısında 1-0 öne geçmemize rağmen sahadan 1-1 berabere ayrıldı.
  • BODRUMSPOR:1 - NİĞDE ANADOLU FK:1
    TAKIMIMIZ, deplasmanda karşılaştığı Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Musa Caner Aktaş'ın son dakikada attığı golle berabere kalırken yenilmezlik serisini 4 maça çıkardı.