İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez; hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK’nın Avanos’taki kampını ziyaret etti. Orhunbilge ve Ergöçmez, Niğde Anadolu FK’nın Kahmaramanmaraş ile 1-1 berabere kaldığı maçı da izlerken, idari ve teknik kadro ile futbolculara ise birer kitap armağan etti.
  
CEO’muz Orhunbilge, daha sonra tüm kadro ile bir toplantı yapıp organizasyonumuz hakkında bilgilendirmeler yaptı. Altınordu’nun “Bu toprakların çocukları” için yola çıktığını vurgulayan Orhunbilge, “Yıllardır büyük emekle büyütülen bir organizasyonun içerisinde yer alıyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmek zordur hepiniz bilirsiniz, ancak Altınordu olarak biz sadece akıntıya karşı yüzmüyoruz, kendimizi çağlayan çıkan balık olarak görüyoruz” dedi. 

Niğde Anadolu FK’nın Altınordu organizasyon için önemine de değinen Orhunbilge, “Altınordu’nun evladı gençler ile onlara ağabeylik yapacak isimlerin bir araya geldiği Niğde Anadolu FK, organizasyonumuzu bir basamak daha yukarıya taşıyacaktır. Buradaki herkesin sergileyeceği performansa göre Altınordu A Takımı’na katılma şansı eşittir. Bu eşitlik ve rekabet sayesinde herkesin faydalanacağı bir sistem kurulmuş oldu” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanımız Ali Ergöçmez ise tüm kadromuza sosyal medya kullanımı ve iletişim ile ilgili bir sunum yaparken, gene hedefler hakkında da bilgilendirmeler yaptı. İki önemli konudaki hassasiyetlerimize dikkat çeken Ergöçmez, “Buradaki herkes, bir anlamda Altınordu’nun da birer parçası. Biz, her halkası aynı sağlamlıkta kopmaz bir zincir oluşturuyoruz. Altınordu’nun hassasiyetlerine sizlerin de özen göstermesini istiyoruz” dedi. • ADIM ADIM FİNALE
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, U16 All Stars Cup'ta bugün oynadığı üç maçta iki galibiyet, bir beraberlik alarak bir üst tura ismini yazdırdı.
 • HOLLANDA'DA FİNAL GRUBU'NA KALAMADIK
  ALFA U15'lerimiz, Marveld Turnuvası'nın 2. gününde oynadığı 3 maçtan da mağlup ayrılarak final etabı şansını kaybetti.
 • METE BOZKURT TURNUVASI'NDAYIZ
  ALFA U10 takımımız, Beşiktaş Hakkı Yeten Tesisleri'ndeki organizasyonda birbirinden zorlu ve güzel maçlara çıkacaklar.
 • U15'LERİMİZ MÜTHİŞ BAŞLADI
  ALFA U15 Takımımız, Hollanda'da düzenlenen Marveld Cup'ta SV Grol ve Atletico Madrid'i yendi.
 • ÇEKYA'DA TÜRK GÜNÜ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, U16 All Stars Cup'ta aralarında Porto'nun da olduğu üç rakibini de yenerek bir üst tura çıkmaya hak kazandı.
 • U11'LERİMİZ SERİYE DEVAM ETTİ
  ALFA U11 Takımımız, ASKF U11 Ligi 10.hafta maçında, Karşıyaka U11'i yendi.
 • RAKİPLERİMİZ DÜNYA DEVLERİ
  ALFA U15 Takımımız, Hollanda'da 30.kez düzenlenecek Uluslararası Marveld Turnuvası'nda Atlético Madrid, FC Barcelona, Ajax ve PSV gibi ünlü ekiplerle karşılaşacak.
 • U16'LARIMIZ ALL STARS CUP'TA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, PSG, Porto ve Atletico Madrid'in de yer aldığı U16 All Stars Cup için Çekya'ya gitti.
 • MERHABA VALENCIA...
  AVRUPA’nın en önemli kulüplerine Altınordu öz kaynak sistemini tanıtmak ve sportif iş birliğini başlatmak amacıyla sürekli yurt dışı ziyaretleri yapan kulübümüzün bu seferki durağı Valencia oldu.
 • ÖZKAN'I YAŞAMA BAĞLAYAN ÇOCUKLAR
  SOSYAL etkinliklere katılan çocuklarımızın yüzündeki gülümseme ve coşku, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan'ı gerçek anlamda yaşama bağlıyor...