İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez; hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK’nın Avanos’taki kampını ziyaret etti. Orhunbilge ve Ergöçmez, Niğde Anadolu FK’nın Kahmaramanmaraş ile 1-1 berabere kaldığı maçı da izlerken, idari ve teknik kadro ile futbolculara ise birer kitap armağan etti.
  
CEO’muz Orhunbilge, daha sonra tüm kadro ile bir toplantı yapıp organizasyonumuz hakkında bilgilendirmeler yaptı. Altınordu’nun “Bu toprakların çocukları” için yola çıktığını vurgulayan Orhunbilge, “Yıllardır büyük emekle büyütülen bir organizasyonun içerisinde yer alıyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmek zordur hepiniz bilirsiniz, ancak Altınordu olarak biz sadece akıntıya karşı yüzmüyoruz, kendimizi çağlayan çıkan balık olarak görüyoruz” dedi. 

Niğde Anadolu FK’nın Altınordu organizasyon için önemine de değinen Orhunbilge, “Altınordu’nun evladı gençler ile onlara ağabeylik yapacak isimlerin bir araya geldiği Niğde Anadolu FK, organizasyonumuzu bir basamak daha yukarıya taşıyacaktır. Buradaki herkesin sergileyeceği performansa göre Altınordu A Takımı’na katılma şansı eşittir. Bu eşitlik ve rekabet sayesinde herkesin faydalanacağı bir sistem kurulmuş oldu” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanımız Ali Ergöçmez ise tüm kadromuza sosyal medya kullanımı ve iletişim ile ilgili bir sunum yaparken, gene hedefler hakkında da bilgilendirmeler yaptı. İki önemli konudaki hassasiyetlerimize dikkat çeken Ergöçmez, “Buradaki herkes, bir anlamda Altınordu’nun da birer parçası. Biz, her halkası aynı sağlamlıkta kopmaz bir zincir oluşturuyoruz. Altınordu’nun hassasiyetlerine sizlerin de özen göstermesini istiyoruz” dedi. • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  UEFA Avrupa Gençlik Ligi'nde mücadele eden U19 takımımız, HJK Helsinki maçının son idmanını gerçekleştirdi.
 • HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  PAZAR günü Osmanlıspor ile deplasmanda karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik ilk antrenmanını yaptı.
 • U19'LARIMIZ ATENEUM'U GEZDİ
  ALFA U19 Takımımız, Helsinki'de Finlandiya Ulusal Sanat Müzesi'ni (Ateneum) gezme fırsatı buldu.
 • EROĞLU: İKİNCİ GOL GECİKTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-0 kazandığımız Eskişehirspor maçını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 2 - ESKİŞEHİRSPOR: 0
  İKİ topumuzun direkten döndüğü, Alican Özfesli'nin kırmızı kart gördüğü maçta rakibimizi iki golle yenerek üç puana ulaştık.
 • TRİBÜNLERDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER
  MASKOTUMUZ Atakan ile başlayan şov, Altınordu Bandosu ve balonlarla devam etti.
 • RÖVANŞ İÇİN HELSİNKİ'DEYIZ
  ÜLKEMİZİ UEFA Avrupa Gençlik Ligi'nde temsil eden U19 takımımız, HJK Helsinki maçı için bugün Finlandiya'ya gitti.
 • TAKIMIMIZ KAMPA GİRDİ
  PAZARTESİ günü Eskişehirspor'la karşılaşacak ekibimiz, son çalışmasını yapıp maç saatini beklemeye başladı.
 • GALİBİYET SON DAKİKADA GELDİ: 2-1
  ALFA U15 takımımız, Elit U15 Ligi'nde karşılaştığı Altay U15'i son dakikada Tugay Güner'in attığı golle yenerek galibiyete uzandı.
 • FARKLI KAZANDIK: 5-0
  ALFA U16 Takımımız, Elit U16 Ligi'nde karşılaştığı Altay U16'yı farklı yendi.