İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez; hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK’nın Avanos’taki kampını ziyaret etti. Orhunbilge ve Ergöçmez, Niğde Anadolu FK’nın Kahmaramanmaraş ile 1-1 berabere kaldığı maçı da izlerken, idari ve teknik kadro ile futbolculara ise birer kitap armağan etti.
  
CEO’muz Orhunbilge, daha sonra tüm kadro ile bir toplantı yapıp organizasyonumuz hakkında bilgilendirmeler yaptı. Altınordu’nun “Bu toprakların çocukları” için yola çıktığını vurgulayan Orhunbilge, “Yıllardır büyük emekle büyütülen bir organizasyonun içerisinde yer alıyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmek zordur hepiniz bilirsiniz, ancak Altınordu olarak biz sadece akıntıya karşı yüzmüyoruz, kendimizi çağlayan çıkan balık olarak görüyoruz” dedi. 

Niğde Anadolu FK’nın Altınordu organizasyon için önemine de değinen Orhunbilge, “Altınordu’nun evladı gençler ile onlara ağabeylik yapacak isimlerin bir araya geldiği Niğde Anadolu FK, organizasyonumuzu bir basamak daha yukarıya taşıyacaktır. Buradaki herkesin sergileyeceği performansa göre Altınordu A Takımı’na katılma şansı eşittir. Bu eşitlik ve rekabet sayesinde herkesin faydalanacağı bir sistem kurulmuş oldu” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanımız Ali Ergöçmez ise tüm kadromuza sosyal medya kullanımı ve iletişim ile ilgili bir sunum yaparken, gene hedefler hakkında da bilgilendirmeler yaptı. İki önemli konudaki hassasiyetlerimize dikkat çeken Ergöçmez, “Buradaki herkes, bir anlamda Altınordu’nun da birer parçası. Biz, her halkası aynı sağlamlıkta kopmaz bir zincir oluşturuyoruz. Altınordu’nun hassasiyetlerine sizlerin de özen göstermesini istiyoruz” dedi. • BAŞKANIMIZ ÖZKAN, TEDX'E KATILDI
  KÜLTÜR Üniversitesi'nde düzenlenen "Dönüşüm" temalı organizasyonda Altınordu'nun dönüşüm öyküsünü detaylı bir şekilde anlattı.
 • EROĞLU: HER HAFTA ÇOK ÖNEMLİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız Gazişehir FK karşılaşmasını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 GAZİŞEHİR FK: 0
  ZORLU maçta rakibimizi Alican Özfesli'nin tek golüyle yenmeyi başardık ve 38 puana yükseldik.
 • U16'LARIMIZ KAZANDI:2-1
  ELİT U16 Ligi'nde mücadele eden ALFA U16 Takımımız, Adana Demirspor U16 Takımını yendi.
 • U15'LERİMİZDEN NET GALİBİYET:4-0
  ALFA U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde Adana Demirspor'u farklı yendi.
 • U14'LERİMİZ 2-0 KAZANDI
  ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi'nde Adana Demirspor'u Sercan Demirkıran ve Ethem Vardar'ın golleriyle yendi.
 • U12'LERDEN YARIM DÜZİNE GOL
  İZMİR ASKF U12 Ligi Play-Off grubu ikinci maçında takımımız, Balçova Belediye Termalspor'u 6-1 yenerek ikide iki yaptı.
 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz Pazar günü saat 16:00'da evinde oynayacağı Gaziantep Gazişehir FK karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • U19'LAR BERABERE KALDI:1-1
  ALFA U19 (2000-2001) Karması, U19 Elit B Ligi'nde deplasmanda Gaziantep Gazişehir FK karşısında 1-0 öne geçmemize rağmen sahadan 1-1 berabere ayrıldı.
 • BODRUMSPOR:1 - NİĞDE ANADOLU FK:1
  TAKIMIMIZ, deplasmanda karşılaştığı Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Musa Caner Aktaş'ın son dakikada attığı golle berabere kalırken yenilmezlik serisini 4 maça çıkardı.