İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez; hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK’nın Avanos’taki kampını ziyaret etti. Orhunbilge ve Ergöçmez, Niğde Anadolu FK’nın Kahmaramanmaraş ile 1-1 berabere kaldığı maçı da izlerken, idari ve teknik kadro ile futbolculara ise birer kitap armağan etti.
  
CEO’muz Orhunbilge, daha sonra tüm kadro ile bir toplantı yapıp organizasyonumuz hakkında bilgilendirmeler yaptı. Altınordu’nun “Bu toprakların çocukları” için yola çıktığını vurgulayan Orhunbilge, “Yıllardır büyük emekle büyütülen bir organizasyonun içerisinde yer alıyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmek zordur hepiniz bilirsiniz, ancak Altınordu olarak biz sadece akıntıya karşı yüzmüyoruz, kendimizi çağlayan çıkan balık olarak görüyoruz” dedi. 

Niğde Anadolu FK’nın Altınordu organizasyon için önemine de değinen Orhunbilge, “Altınordu’nun evladı gençler ile onlara ağabeylik yapacak isimlerin bir araya geldiği Niğde Anadolu FK, organizasyonumuzu bir basamak daha yukarıya taşıyacaktır. Buradaki herkesin sergileyeceği performansa göre Altınordu A Takımı’na katılma şansı eşittir. Bu eşitlik ve rekabet sayesinde herkesin faydalanacağı bir sistem kurulmuş oldu” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanımız Ali Ergöçmez ise tüm kadromuza sosyal medya kullanımı ve iletişim ile ilgili bir sunum yaparken, gene hedefler hakkında da bilgilendirmeler yaptı. İki önemli konudaki hassasiyetlerimize dikkat çeken Ergöçmez, “Buradaki herkes, bir anlamda Altınordu’nun da birer parçası. Biz, her halkası aynı sağlamlıkta kopmaz bir zincir oluşturuyoruz. Altınordu’nun hassasiyetlerine sizlerin de özen göstermesini istiyoruz” dedi. • BOLUSPOR: 1 - ALTINORDU'MUZ: 1
  HER dakikası nefes kesen zorlu maçta rakibimizle berabere kaldık ve yenilmezlik serimizi 10 maça çıkardık...
 • TEK GOLLE ÜÇ PUAN: 1-0
  ALFA U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde kendi sahasında Denizlispor U15'i 1-0 mağlup etti.
 • ÜÇ PUAN BİZİM:2-0
  ALFA U16 Takımımız, Elit U16 Ligi'nde deplasmanda Denizlispor U16'yı Osman Burak Destan'nın iki golüyle mağlup etti.
 • HACETTEPE: 0 NİĞDE ANADOLU FK: 0
  İLK yarının son maçında Musa Caner Ataş ile bir penaltı kaçırdık, zorlu deplasmandan 1 puanla döndük...
 • GALİBİYETİ KORUYAMADIK:2-2
  ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi'nde 2-0 öne geçtiği maçta Denizlispor ile berabere kaldı.
 • ERZİNCAN ÖZ KAYNAK PROJESİNE DESTEK
  ERZİNCAN'da futbol öz kaynak modelini hayata geçirmeyi planlayan idari ve teknik kadroya görsel-uygulamalı eğitim verdik.
 • U12'LERİMİZ FİNAL GRUBU'NDA
  ALFA ekibimiz, Almanya'da katıldığı turnuvanın ilk gününde 3 galibiyet alıp tur atladı.
 • HEDEFİMİZ BOLUSPOR
  SPOR Toto 1.Lig'de Pazar günü saat 16.00’da oynayacağımız son derece önemli maç için geri sayım başladı.
 • MİLLİLERİMİZ ŞAMPİYON OLDU
  U18 Milli Takımımız, Uluslararası Dörtlü Turnuvada Hırvatistan'la 0-0 berabere kalarak şampiyon olurken, 4 gencimiz forma giydi.
 • ALMANYA'DA GOL OLUP YAĞDIK
  WEIHNACHTSCUP öncesinde 12 özel maça çıkan U12 takımımız, 10 galibiyet alırken 63 gol atıp sadece 18 gol yedi ve verimli bir gün geçirdi.