İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez; hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK’nın Avanos’taki kampını ziyaret etti. Orhunbilge ve Ergöçmez, Niğde Anadolu FK’nın Kahmaramanmaraş ile 1-1 berabere kaldığı maçı da izlerken, idari ve teknik kadro ile futbolculara ise birer kitap armağan etti.
  
CEO’muz Orhunbilge, daha sonra tüm kadro ile bir toplantı yapıp organizasyonumuz hakkında bilgilendirmeler yaptı. Altınordu’nun “Bu toprakların çocukları” için yola çıktığını vurgulayan Orhunbilge, “Yıllardır büyük emekle büyütülen bir organizasyonun içerisinde yer alıyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmek zordur hepiniz bilirsiniz, ancak Altınordu olarak biz sadece akıntıya karşı yüzmüyoruz, kendimizi çağlayan çıkan balık olarak görüyoruz” dedi. 

Niğde Anadolu FK’nın Altınordu organizasyon için önemine de değinen Orhunbilge, “Altınordu’nun evladı gençler ile onlara ağabeylik yapacak isimlerin bir araya geldiği Niğde Anadolu FK, organizasyonumuzu bir basamak daha yukarıya taşıyacaktır. Buradaki herkesin sergileyeceği performansa göre Altınordu A Takımı’na katılma şansı eşittir. Bu eşitlik ve rekabet sayesinde herkesin faydalanacağı bir sistem kurulmuş oldu” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyemiz ve Niğde Anadolu FK Başkanımız Ali Ergöçmez ise tüm kadromuza sosyal medya kullanımı ve iletişim ile ilgili bir sunum yaparken, gene hedefler hakkında da bilgilendirmeler yaptı. İki önemli konudaki hassasiyetlerimize dikkat çeken Ergöçmez, “Buradaki herkes, bir anlamda Altınordu’nun da birer parçası. Biz, her halkası aynı sağlamlıkta kopmaz bir zincir oluşturuyoruz. Altınordu’nun hassasiyetlerine sizlerin de özen göstermesini istiyoruz” dedi. • TEBRİKLER GENÇLERİMİZE
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta Ajax, AEK ve Kopenhag'ı geride bırakarak Anderlecht'in ardından ikinci oldu.
 • MİLLİLERİMİZ İKİNCİ OLDU
  U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası finalinde Ukrayna'ya penaltı atışlarında 4-1 yenildi ve ikinci oldu.
 • GEREKEN DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 yenilgiye rağmen daha iyi olma yolunda ilerlediğimizi ancak bugünkü maçtan dersler almamız gerektiğini söyledi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 GENÇLERBİRLİĞİ: 2
  BAŞKENT temsilcisinin her iki yarıda gelen iki kafa golüne engel olamadık ve İzmir'deki ilk maçımızı kaybettik.
 • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
  Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden U17 Milli Takımımız, Beyaz Rusya'yı 2-0 yenerek finalde Ukrayna'nın rakibi oldu. Futbolcumuz Polat Abay, Ay-Yıldızlı ekibimizin ilk golünü kaydetti.
 • U17'LERİMİZ ALTIN GRUP'TA
  GENÇLERİMİZ, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta grubunu 5 puanla tamamlayarak en iyi üçüncü takım oldu ve tur atladı.
 • U19'LARIMIZ İKİDE İKİ YAPTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi'ndeki ikinci maçında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ HOLLANDA'DA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Anderlecht, FC Kopenhag, Ajax ve AEK'nın yer aldığı Deelnemers Cup'ta mücadele edecek.
 • KAMP KADROMUZ BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • MİLLİLERİMİZ 2'DE 2 YAPTI
  U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda İsrail'i 1-0 yenerken, galibiyeti getiren gol 21.dakikada Polat Abay'dan geldi.