2018-2019 sezonu hazırlıklarını sürdüren Altınordu’muz, ikinci etap kampının ikinci gününün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleşen antrenmanda 5'e 2 pas çalışması ve core idmanı yaptı. Takımımız daha sonra iki ayrı ekip olarak sınırlı alan oyun idmanının ardından taktik oyunla çalışmayı sonlandırdı. Kalecilerimiz Erce Kardeşler ve Ozan Ca Oruç Kaleci Baş Antrenörümüz Atilla Küçüktaka ve Kaleci Antrenörümüz Ümit Ozışık ile birebir çalıştı. Ekibimiz, akşam yapılacak antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.  

EROĞLU: “ÇOK İSTEKLİYİZ”
Erzurum kampında açıklamada bulunan Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “İyi bir kamp ortamımız var. Yoğun bir çalışma temposuna gireceğiz. Bu kampta daha çok takım formatı ve dizilişi üzerinde çalışıyoruz. Fiziksel anlamda oyuncularımız hazır geldi ve bende bunun mutluluğunu yaşıyorum. Çarşamba günü Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kayserispor ile hazırlık maçı yapacağız. Bu karşılaşmayı bir sınav gibi görüyoruz. Bir takım şeyleri görmek için iyi bir karşılaşma olacaktır. Oyun planımızın üzerine koyup geliştirmeye çalışıyoruz. Çok isteki bir oyuncu grubumuz var” dedi. 
Takıma hücum anlamında 3-4 takviye yapacaklarını belirten Eroğlu, “Hücum pozisyonunda yeni oyunculara ihtiyaç var. 3-4 oyuncu almamız lazım. Mevcut kadro ile bunu yaratabiliriz ancak ben derinliği olan br kadro yapısı oluşturmak amacındayım. Alternatifli ve rekabetçi ortam bize başarı getiriyor. Sezon başlayana kadar yeni transferler aramızda olacak” diye konuştu.  • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  PAZAR günü evinde Balıkesir Baltok ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • MİLLİLER FİNALDE
  20. Mercedes-Benz Ege Kupası'nda Türkiye A ile İspanya finalde karşılaşacak.
 • BALIKESİRSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Balıkesirspor Baltok ile Pazar günü evinde oynayacağı maça yönelik hazırlıklarına devam etti.
 • SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Özkan, kulübümüze olan yakınlığını her fırsatta gösteren Sayın Valimiz Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Balıkesirspor Baltok ile Pazar günü evinde oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • YENİDEN OKAN DERİCİ...
  ALTINORDU'muz, iki sezon önce formasını giyen tecrübeli oyuncuyla 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.
 • MİLLİLERİMİZ KAZANDI
  U16 Milli Takımlarının katıldığı Mercedes-Benz Ege Kupası'nda U16 Milli A Takımımız ve U16 Milli B Takımımız galip geldi.
 • ÇOK DEĞERLİ KONUKLARIMIZ VAR
  AVRUPA futbolunun en önemli kulüplerinin oyuncu izleme başantrenörleri ile tesislerimizdeki Ege Kupası'nda biraraya geldik...
 • BALIKESİRSPOR BALTOK HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz ikinci yarının ilk maçında pazar günü saat 19:00'da evinde oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına start verdi.
 • EGE KUPASI BAŞLADI
  ALTINORDU Metin Oktay Yerleşke'mizde üç maçın oynandığı 20'nci Mercedes-Benz Ege Kupası'nda U16 Milli A Takımımız galip gelirken, U16 Milli B Takımımız ise yenildi.