2018-2019 sezonu hazırlıklarını sürdüren Altınordu’muz, ikinci etap kampının ikinci gününün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleşen antrenmanda 5'e 2 pas çalışması ve core idmanı yaptı. Takımımız daha sonra iki ayrı ekip olarak sınırlı alan oyun idmanının ardından taktik oyunla çalışmayı sonlandırdı. Kalecilerimiz Erce Kardeşler ve Ozan Ca Oruç Kaleci Baş Antrenörümüz Atilla Küçüktaka ve Kaleci Antrenörümüz Ümit Ozışık ile birebir çalıştı. Ekibimiz, akşam yapılacak antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.  

EROĞLU: “ÇOK İSTEKLİYİZ”
Erzurum kampında açıklamada bulunan Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “İyi bir kamp ortamımız var. Yoğun bir çalışma temposuna gireceğiz. Bu kampta daha çok takım formatı ve dizilişi üzerinde çalışıyoruz. Fiziksel anlamda oyuncularımız hazır geldi ve bende bunun mutluluğunu yaşıyorum. Çarşamba günü Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kayserispor ile hazırlık maçı yapacağız. Bu karşılaşmayı bir sınav gibi görüyoruz. Bir takım şeyleri görmek için iyi bir karşılaşma olacaktır. Oyun planımızın üzerine koyup geliştirmeye çalışıyoruz. Çok isteki bir oyuncu grubumuz var” dedi. 
Takıma hücum anlamında 3-4 takviye yapacaklarını belirten Eroğlu, “Hücum pozisyonunda yeni oyunculara ihtiyaç var. 3-4 oyuncu almamız lazım. Mevcut kadro ile bunu yaratabiliriz ancak ben derinliği olan br kadro yapısı oluşturmak amacındayım. Alternatifli ve rekabetçi ortam bize başarı getiriyor. Sezon başlayana kadar yeni transferler aramızda olacak” diye konuştu.  • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampının dokuzuncu günündeki son antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • ERZURUM'DA YOĞUN TEMPO
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampında günün ilk antrenmanında taktik çalışma gerçekleştirdi.
 • EROĞLU: İŞİN SIRRI SİSTEM
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, geride kalan 6 sezonda kazanılan başarıların ve futbola armağan edilen oyuncuların arkasındaki sırrın sistem olduğunu açıkladı.
 • ZİRVEDE KAHVALTI KEYFİ
  ALTINORDU'muz, Erzurum kampında deniz seviyesinden 2 bin 700 metre yükseklikte uzay üssünü andıran 'Küre Restoran'da kahvaltı etti.
 • GÖZTEPE:2 ALTINORDU'MUZ:0
  ALTINORDU'muz, Erzurum'da yoğun yağmur altında oynadığı ikinci hazırlık maçında Spor Toto Süper Lig temsilcisi Göztepe'ye 2-0 mağlup oldu.
 • ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ
  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
 • ERZURUM'DA DURMAK YOK
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampının altıncı günündeki çalışmasını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde yaptı.
 • COŞKUYLA SONA ERDİ
  ALTINORDU Merkez spor okullarımız bünyesinde yer alan 1470 öğrencimiz Yaz Turnuvası'nda futbola doydu.
 • ERZURUM'DA TAKTİK ÇALIŞMA
  ALTINORDU'muz yeni sezon ikinci etap kampının beşinci günündeki son antrenmanını Erzurum'da Yüksek İrtifa Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
 • MUHAMMED MERT ALTINORDU'MUZDA
  TÜRKİYE ve Belçika’da milli formayı giyen 1995 doğumlu forvet arkası oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.