ALTINORDU Futbol Meslek Ortaokulu (AFMOO) U13 takımımız, İzmir ASKF İzmir finalleri 1. eleme turu üçüncü maçında Forbes Torbalı'yı 5-2 yenerek final grubuna adını yazdırdı.

Atatürk Stadı 2 No'lu Yan Sahada oynanan karşılaşmada gollerimizi 3 ve 25. dakikalarda Furkan Yöntem, 29'da Mehmet Aydoğan, 30'da Eren Vardar ve 56'da Berat Kayalı kaydederken, Furkan Yöntem iki asist yaptı. Rakibimizin golleri ise 1 ve 23. dakikalarda geldi.

U13'lerimiz final grubunda Göztepe, Denizspor ve Kemalpaşa 1923 ile Şirinyer İdmanyurdu maçının galibiyle birlikte 4'lü grupta yer alacak.

Takımımız sahada Mert Furkan Bayram – Yağız Altınçayır (Dk.54 Berat Balaban), Doğukan Tuzcu, Berat Kayalı, Arda Baran Eren, Furkan Yöntem, Fatih Kömür, ZişanTuran, Eren Vardar (Dk.30 Batuham Fırıncı), Atakan Demir (Dk.51 Kayra Gökgöz) ve Mehmet Aydoğan (Dk.30 Barış Kara) kadrosuyla mücadele etti.




  • GEREKEN DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ
    TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 yenilgiye rağmen daha iyi olma yolunda ilerlediğimizi ancak bugünkü maçtan dersler almamız gerektiğini söyledi.
  • ALTINORDU'MUZ: 1 GENÇLERBİRLİĞİ: 2
    BAŞKENT temsilcisinin her iki yarıda gelen iki kafa golüne engel olamadık ve İzmir'deki ilk maçımızı kaybettik.
  • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
    Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden U17 Milli Takımımız, Beyaz Rusya'yı 2-0 yenerek finalde Ukrayna'nın rakibi oldu. Futbolcumuz Polat Abay, Ay-Yıldızlı ekibimizin ilk golünü kaydetti.
  • U17'LERİMİZ ALTIN GRUP'TA
    GENÇLERİMİZ, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta grubunu 5 puanla tamamlayarak en iyi üçüncü takım oldu ve tur atladı.
  • U19'LARIMIZ İKİDE İKİ YAPTI
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi'ndeki ikinci maçında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup etti.
  • U17'LERİMİZ HOLLANDA'DA
    ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Anderlecht, FC Kopenhag, Ajax ve AEK'nın yer aldığı Deelnemers Cup'ta mücadele edecek.
  • KAMP KADROMUZ BELLİ OLDU
    ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
  • MİLLİLERİMİZ 2'DE 2 YAPTI
    U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda İsrail'i 1-0 yenerken, galibiyeti getiren gol 21.dakikada Polat Abay'dan geldi.
  • GENÇLERBİRLİĞİ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz cumartesi günü Spor Toto 1. Ligde evinde Başkent temsilcisi ile oynayacağı maçın çalışmalarına devam etti.
  • 3 GENCİMİZ, U19 MİLLİ TAKIMINDA
    U19 Milli Takımımızın Rusya'da düzenlenecek Valentin Granatkin Turnuvası'na katılacak aday kadrosuna Berkehan Biçer, Şahan Akyüz ve Onur Taha Takır davet edildi.