ALTINORDU Futbol Meslek Ortaokulu (AFMOO) U13 takımımız, İzmir ASKF İzmir finalleri 1. eleme turu üçüncü maçında Forbes Torbalı'yı 5-2 yenerek final grubuna adını yazdırdı.

Atatürk Stadı 2 No'lu Yan Sahada oynanan karşılaşmada gollerimizi 3 ve 25. dakikalarda Furkan Yöntem, 29'da Mehmet Aydoğan, 30'da Eren Vardar ve 56'da Berat Kayalı kaydederken, Furkan Yöntem iki asist yaptı. Rakibimizin golleri ise 1 ve 23. dakikalarda geldi.

U13'lerimiz final grubunda Göztepe, Denizspor ve Kemalpaşa 1923 ile Şirinyer İdmanyurdu maçının galibiyle birlikte 4'lü grupta yer alacak.

Takımımız sahada Mert Furkan Bayram – Yağız Altınçayır (Dk.54 Berat Balaban), Doğukan Tuzcu, Berat Kayalı, Arda Baran Eren, Furkan Yöntem, Fatih Kömür, ZişanTuran, Eren Vardar (Dk.30 Batuham Fırıncı), Atakan Demir (Dk.51 Kayra Gökgöz) ve Mehmet Aydoğan (Dk.30 Barış Kara) kadrosuyla mücadele etti.




  • ORTAK BİLDİRGEYİ İMZALADIK
    İZMİR Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) çatısı altında 6 İzmir kulübünün katılımıyla ortak bir bildiri imzalandı.
  • ÇANAKKALE'DE GÜZEL BİR GÜN
    ÇANAKKALE'yi gezme fırsatı bulan U10 ve U11 takımlarımız, tarih dolu bir gün geçirdi.
  • YILPORT SAMSUNSPOR: 2 - NİĞDE ANADOLU FK: 0
    NİĞDE Anadolu FK, deplasmanda karşılaştığı Yılport Samsunspor'a mağlup oldu.
  • ALKIŞLAR ÇOCUKLARIMIZA
    ALFA U10 Takımımız, Çanakkale Şehitleri Anma Kupası final maçında Çorlu Altınoran'ı yenerek kupayı kazanırken, U11 Takımımız da turnuvayı üçüncü bitirdi.
  • U12'LERİMİZDEN GOL ŞOV:9-1
    ALFA U12 Takımımız, İzmir ASKF Play-Off grubu maçında 1925 Manavkuyu Gençlikspor'u 9-1 yendi.
  • ÜMİT MİLLİLER SÜPER BAŞLADI
    A Takımımızda yer alan Oğulcan Ülgün, Ümit Milli Takımımız'ın U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme ilk maçında Arnavutluk'u 2-1 yendiği mücadelede forma giydi.
  • U19 MİLLİLER YENİLDİ
    İKİ futbolcumuzun forma giydiği Milli takımımız, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Turu'ndaki ikinci maçında Portekiz'e 3-0 kaybetti.
  • U10'LARIMIZ FİNALDE
    ALFA U10 ve U11 takımlarımız, Çanakkale Şehitleri Anma Kupası'nın ikinci gününde oynadığı toplam 7 maçın 6'sını kazandı.
  • MİLLİLER, PUANI PAYLAŞTI:0-0
    U17 Milli Takımımız, UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile golsüz berabere kaldı. Gençlerimizden Polat Abay ve Salih Kavrazlı maça ilk 11'de başladı.
  • GÖZTEPE:5 – ALTINORDU'MUZ:4
    TAKIMIMIZ, milli maç arasında Atatürk Stadı'nda Spor Toto Süper Lig ekibi Göztepe ile oynadığı özel maçta 5-4 mağlup oldu.