İSPANYA'da devam eden Wanda Football Cup'ta İngiliz devi Liverpool ile karşılaşan U14 Takımımız, mücadeleyi 3-0 kazandı.Takımımızın gollerini 17.dakikada Celal Meriç, 20'de Burak İnce ve 23'te Yiğit Efe Demir kaydetti. Asistleri ise Çağdaş Şendur (2) ve Berke Kılıç yaptı.

Takımımız Liverpool karşısında Efe Kaan Yıldız - Berke Kılıç, Mustafa Kocabaş (Dk.35 Mustafa Özbay), Yiğit Efe Demir, Tugay Güner, Çağdaş Şendur(Dk.28 Kaan Onaran), Burak Özduman (Dk.33 Ali Bingöller), Burak İnce, Celal Meriç, Utku Büyükköse (Dk.30 Mustafa Pınarcı), Talha Yılmaz (Dk.25 Atacan Büyükeke) kadrosuyla mücadele etti.

Günün ikinci maçında Atletico Madrid ile mücadele eden ekibimiz karşılaşmanın 2 ve 4.dakikalarında kalesinde gole engel olamazken, ilk devre 2-0 sonuçlandı. İspanya temsilcisi 34.dakikada bir gol daha bulurken, takımımız önce 37.dakikada Çağdaş Şendur (Asist - Mustafa Kocabaş), ardından 38'de Utku Büyükköse'yle (Asist - Burak İnce) farkı bire indirdi. Son dakikalarda gol olmazken, ekibimiz sahadan 3-2'lik yenilgi ile ayrıldı.

Ekibimiz Atletico Madrid karşısında Efe Kaan Yıldız - Berke Kılıç, Mustafa Kocabaş, Yiğit Efe Demir, Tugay Güner, Çağdaş Şendur, Burak Özduman (Dk.36 Ali Bingöller), Burak İnce, Celal Meriç (Dk.21 Kerem Erdem), Utku Büyükköse, Talha Yılmaz (Dk.15 Mustafa Pınarcı) kadrosuyla mücadele etti.


Takımımız grubun son maçında TSİ 19:40'ta FC Porto ile karşı karşıya gelecek.


PUAN DURUMU

ATLETİCO MADRİD 8
JUVENTUS 7
PORTO 7
DALLAS 7
ALTINORDU 6
LİVERPOOL 1



  • ORTAK BİLDİRGEYİ İMZALADIK
    İZMİR Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) çatısı altında 6 İzmir kulübünün katılımıyla ortak bir bildiri imzalandı.
  • ÇANAKKALE'DE GÜZEL BİR GÜN
    ÇANAKKALE'yi gezme fırsatı bulan U10 ve U11 takımlarımız, tarih dolu bir gün geçirdi.
  • YILPORT SAMSUNSPOR: 2 - NİĞDE ANADOLU FK: 0
    NİĞDE Anadolu FK, deplasmanda karşılaştığı Yılport Samsunspor'a mağlup oldu.
  • ALKIŞLAR ÇOCUKLARIMIZA
    ALFA U10 Takımımız, Çanakkale Şehitleri Anma Kupası final maçında Çorlu Altınoran'ı yenerek kupayı kazanırken, U11 Takımımız da turnuvayı üçüncü bitirdi.
  • U12'LERİMİZDEN GOL ŞOV:9-1
    ALFA U12 Takımımız, İzmir ASKF Play-Off grubu maçında 1925 Manavkuyu Gençlikspor'u 9-1 yendi.
  • ÜMİT MİLLİLER SÜPER BAŞLADI
    A Takımımızda yer alan Oğulcan Ülgün, Ümit Milli Takımımız'ın U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme ilk maçında Arnavutluk'u 2-1 yendiği mücadelede forma giydi.
  • U19 MİLLİLER YENİLDİ
    İKİ futbolcumuzun forma giydiği Milli takımımız, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Turu'ndaki ikinci maçında Portekiz'e 3-0 kaybetti.
  • U10'LARIMIZ FİNALDE
    ALFA U10 ve U11 takımlarımız, Çanakkale Şehitleri Anma Kupası'nın ikinci gününde oynadığı toplam 7 maçın 6'sını kazandı.
  • MİLLİLER, PUANI PAYLAŞTI:0-0
    U17 Milli Takımımız, UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile golsüz berabere kaldı. Gençlerimizden Polat Abay ve Salih Kavrazlı maça ilk 11'de başladı.
  • GÖZTEPE:5 – ALTINORDU'MUZ:4
    TAKIMIMIZ, milli maç arasında Atatürk Stadı'nda Spor Toto Süper Lig ekibi Göztepe ile oynadığı özel maçta 5-4 mağlup oldu.