ALTINORDU’muz, bu sezon 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Niğde Belediyespor ile “Kardeş Kulüp” protokolü imzaladı. Bir süredir yürütülen görüşmeler geçtiğimiz hafta içerisinde sonuçlanırken,  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan Niğde’ye giderek, Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Kulüp Başkanı Recep Canıtez ile bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Ergöçmez ve Hüseyin Eroğlu'nun da yer aldığı görüşmeler sonucunda iş birliği için el sıkışıldı. 

Başkanımız Özkan, görüşme sonrasında Belediye Başkanı Rifat Özkan ile yönetici Mahmut Peşin’e üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu  51 numaralı forma hediye ederken, "Biz emanetçiyiz, hedefimiz bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek. Niğde gibi Anadolu'muzun önemli bir şehrinde Türk futbolu adına önemli iş birliği gerçekleştireceğiz" dedi. 

Belediye Başkanı Rifat Özkan ise, Altınordu gibi önemli bir marka ile kardeş kulüp olmalarının çok değerli olduğuna dikkat çekerek, "İlimizdeki çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapması, gelecekte Niğdeli gençlerin üst düzey liglerde futbol yaşantılarını sürdürmesi, bizler için büyük gurur olacaktır. Bugün bu iş birliği için güzel bir adım attık. Hayırlısı olsun" ifadesini kullandı.  • FUTBOL TARİHİNE GEÇECEK MAÇ
  TÜRKİYE şampiyonu U15 Takımımız, Dünya Kupası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Avustralya Kadın Milli Takımı ile futbol tarihine geçen bir özel maç yaparken, gençlerin enerjisi, kadınların deneyimine üstün geldi.
 • BARCELONA'YA KAYBETTİK: 2-0
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden Barcelona'ya 2-0'lık skorla yenildi.
 • U13 TAKIMIMIZ KAZANDI: 4-1
  ALFA U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi'nde Karşıyaka'yı Aybars Gök (2), İbrahim Ataş ve Kerim Höle'nin golleriyle mağlup etti.
 • U14'LER GALİP GELDİ: 3-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarla ekibi Odende BK'yı Ethem Eren Vardar, Furkan Yöntem ve Zişan Turan'ın golleriyle yendi.
 • U15'LERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  BEŞİKTAŞ maçında 1-0 geriye düştük, bitime kısa bir süre kala golü bulup maçı penaltılara taşıdık, kalecimiz Atahan Arslan üç penaltıda rakibe gol izni vermedi, maçı 4-3 kazanıp kupayı aldık.
 • PARIS SAINT GERMAIN'E KAYBETTİK: 4-1
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta Avrupa'nın dev ekiplerinden PSG'ye farklı skorla yenildi.
 • U14'LERİMİZ AIK İLE 1-1 KALDI
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ın ilk maçında AIK Solna ile berabere kaldı.
 • BU MAÇ TARİHE GEÇER !
  U15 Takımımız, 2019 Dünya Kupası’na hazırlanan Avustralya Kadın A Milli Futbol Takımı ile Antalya’da kozlarını paylaşacak.
 • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.