ALTINORDU’muz, bu sezon 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Niğde Belediyespor ile “Kardeş Kulüp” protokolü imzaladı. Bir süredir yürütülen görüşmeler geçtiğimiz hafta içerisinde sonuçlanırken,  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan Niğde’ye giderek, Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Kulüp Başkanı Recep Canıtez ile bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Ergöçmez ve Hüseyin Eroğlu'nun da yer aldığı görüşmeler sonucunda iş birliği için el sıkışıldı. 

Başkanımız Özkan, görüşme sonrasında Belediye Başkanı Rifat Özkan ile yönetici Mahmut Peşin’e üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu  51 numaralı forma hediye ederken, "Biz emanetçiyiz, hedefimiz bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek. Niğde gibi Anadolu'muzun önemli bir şehrinde Türk futbolu adına önemli iş birliği gerçekleştireceğiz" dedi. 

Belediye Başkanı Rifat Özkan ise, Altınordu gibi önemli bir marka ile kardeş kulüp olmalarının çok değerli olduğuna dikkat çekerek, "İlimizdeki çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapması, gelecekte Niğdeli gençlerin üst düzey liglerde futbol yaşantılarını sürdürmesi, bizler için büyük gurur olacaktır. Bugün bu iş birliği için güzel bir adım attık. Hayırlısı olsun" ifadesini kullandı.  • TEBRİKLER GENÇLERİMİZE
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta Ajax, AEK ve Kopenhag'ı geride bırakarak Anderlecht'in ardından ikinci oldu.
 • MİLLİLERİMİZ İKİNCİ OLDU
  U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası finalinde Ukrayna'ya penaltı atışlarında 4-1 yenildi ve ikinci oldu.
 • GEREKEN DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 yenilgiye rağmen daha iyi olma yolunda ilerlediğimizi ancak bugünkü maçtan dersler almamız gerektiğini söyledi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 GENÇLERBİRLİĞİ: 2
  BAŞKENT temsilcisinin her iki yarıda gelen iki kafa golüne engel olamadık ve İzmir'deki ilk maçımızı kaybettik.
 • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
  Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden U17 Milli Takımımız, Beyaz Rusya'yı 2-0 yenerek finalde Ukrayna'nın rakibi oldu. Futbolcumuz Polat Abay, Ay-Yıldızlı ekibimizin ilk golünü kaydetti.
 • U17'LERİMİZ ALTIN GRUP'TA
  GENÇLERİMİZ, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta grubunu 5 puanla tamamlayarak en iyi üçüncü takım oldu ve tur atladı.
 • U19'LARIMIZ İKİDE İKİ YAPTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi'ndeki ikinci maçında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ HOLLANDA'DA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Anderlecht, FC Kopenhag, Ajax ve AEK'nın yer aldığı Deelnemers Cup'ta mücadele edecek.
 • KAMP KADROMUZ BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • MİLLİLERİMİZ 2'DE 2 YAPTI
  U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda İsrail'i 1-0 yenerken, galibiyeti getiren gol 21.dakikada Polat Abay'dan geldi.