ALTINORDU’muz, bu sezon 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Niğde Belediyespor ile “Kardeş Kulüp” protokolü imzaladı. Bir süredir yürütülen görüşmeler geçtiğimiz hafta içerisinde sonuçlanırken,  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan Niğde’ye giderek, Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Kulüp Başkanı Recep Canıtez ile bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Ergöçmez ve Hüseyin Eroğlu'nun da yer aldığı görüşmeler sonucunda iş birliği için el sıkışıldı. 

Başkanımız Özkan, görüşme sonrasında Belediye Başkanı Rifat Özkan ile yönetici Mahmut Peşin’e üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu  51 numaralı forma hediye ederken, "Biz emanetçiyiz, hedefimiz bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek. Niğde gibi Anadolu'muzun önemli bir şehrinde Türk futbolu adına önemli iş birliği gerçekleştireceğiz" dedi. 

Belediye Başkanı Rifat Özkan ise, Altınordu gibi önemli bir marka ile kardeş kulüp olmalarının çok değerli olduğuna dikkat çekerek, "İlimizdeki çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapması, gelecekte Niğdeli gençlerin üst düzey liglerde futbol yaşantılarını sürdürmesi, bizler için büyük gurur olacaktır. Bugün bu iş birliği için güzel bir adım attık. Hayırlısı olsun" ifadesini kullandı.  • U19'LARIMIZ FARKA KOŞTU:7-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi dokuzuncu hafta maçında sahasında karşılaştığı Eskişehirspor U21'i farklı yendi.
 • TAKIMIMIZ TEK ANTRENMAN YAPTI
  22 Ekim Pazartesi günü Eskişehirspor ile evinde karşılaşacak olan Altınordu'muz, hazırlıklarına ara vermeden devam etti.
 • GENÇLERİMİZE ÖZKAN MORALİ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 24 Ekim'de Helsinki ile UEFA Gençlik ligi rövanşına çıkacak gençlerimizle bir araya geldi.
 • NİĞDE VALİSİ ŞİMŞEK'TEN ZİYARET
  NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek’i Metin Oktay Yerleşkesi’nde konuk ettik, hem Altınordu’muz hem de Niğde Anadolu FK hakkında bilgilendirmeler yaptık.
 • ESAS HOLDİNG'DEN ZİYARET
  ESAS Holding CEO'su Çağatay Özdoğru ile Grup Direktörü Gürkan Ergenekon'u ALFA'da ağırladık.
 • ESKİŞEHİR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  22 Ekim Pazartesi günü Eskişehirspor ile evinde karşılaşacak olan Altınordu'muz, hazırlıklarına devam etti.
 • MİLLİ GURUR
  U18 Milli Takımımızın Slovakya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosuna Atalay Gürel davet edildi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  22 Ekim Pazartesi günü Eskişehirspor ile evinde karşılaşacak olan Altınordu'muz, hazırlıklarına devam etti.
 • AMED SPORTİF:0 - NİĞDE ANADOLU FK:1
  TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta 8.hafta maçında deplasmanda Amed Sportif'i Musa Caner Aktaş'ın golüyle yendik.
 • ESKİŞEHİR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü Eskişehirspor ile karşılaşacağı maçın çalışmalarına start verdi.